Haberler

Yine metrobüs yine olay

Tarih: 10 Ağustos 2009 Kaynak: Cumhuriyet
Söğütlüçeşme-Edirnekapı seferini yapan Phileas marka metrobüs beklenmedik bir olayla karşı karşıya kaldı. Metrobüsün, motoru koruyan arka kapağı birden bire kırılarak yerinden koptu. Kapak diğer metrobüs sürücülerinin yardımıyla aracın iç kısmına alındı. Bu sırada metrobüs yolunda uzun araç kuyruğu oluştu.

Haber Türk''den edinilen bilgiye göre ilginç olay, Zincirlikuyu-Mecidiyeköy arası metrobüs yolunda meydana geldi. Söğütlüçeşme''den hareket eden Phileas marka otobüs Zincirlikuyu''ya kadar normal bir şekilde geldi. Mecidiyeköy''e yaklaştığı sırada çift körüklü otobüsün motor kısmını koruyan kapak, büyük bir gürültüyle koparak yere düştü. Sesi duyan metrobüs şoförü hemen durarak ne olduğunu kontrol etti. Bir süre ne yapacağına karar veren sürücü, başka sürücülerin yardımıyla kopan kapağı aracın içine koydu. Motor kısmı açık şekilde bir süre daha yoluna devam eden metrobüs, Mecidiyeköy durağında uygun bir yere park edildi. Otobüs sürücüsü ise sorulara cevap vermekten kaçındı.

Bu arada, olay sebebiyle metrobüs yolunda uzun araç kuyruğu oluştu. Yolun açılmasıyla birlikte ne olduğunu anlamaya çalışan yurttaşlar kapağı düşen metrobüsü hayretler içinde izledi
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.