Haberler

Sapphire''de hayat başlıyor

Tarih: 27 Mayıs 2010 Kaynak: Hürriyet Emlak
Dünya''nın sayılı konsept projeleri arasında yer alan İstanbul Sapphire''in Eylül 2010''daki açılışı için tam 1000 kişi çalışıyor. Son 100 gün için başlayan geri sayımın sonucunda, rezidans, seyir terası ve alışveriş merkezi konuklarını ağırlamaya başlayacak.

Bu hummalı çalışma İstanbul Sapphire''de yeni bir yaşam konseptini hayata geçirmeyi hedefliyor.

Açıklamaya göre, İstanbul Sapphire, tasarımı, hizmetleri ve sıradışı konsepti ile geri sayıma başladı. İstanbul''un üzerinde gökyüzüne yükselirken sadece bir bina değil, farkı hissedilebilen bir yaşam tarzı sunan İstanbul Sapphire''de hayat 1000 kişinin hummalı çalışmasıyla Eylül 2010''da başlayacak.

Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler, "Böylesine özel bir projede her geçen gün hedeflerimize ulaştığımızı görmenin yanı sıra 1000 kişiye istihdam sağlamaktan dolayı gurur duyuyoruz" dedi. İstanbul Sapphire''i tasarlarken kente duydukları sorumluluğu yerine getirmek amacıyla seyir terasını projelendirdiklerini de belirten Kiler, 236. metrede yer alan seyir terası Eylül 2010''da İstanbul''un güzelliklerini kentin en yüksek noktasından izleme fırsatı sunmaya hazırlandıklarını vurguladı.

Mimari tasarımı ve sunduğu hizmetlerle lüksü yeniden tanımlayan İstanbul Sapphire, hacimli mekanlarda, İstanbul siluetinin bir parçası olarak yaşamak isteyenlere merhaba demeye hazırlanıyor. Dünyanın sayılı konsept projeleri arasında yer alan İstanbul Sapphire, geçmişi, bugünü ve geleceği içerisinde barındırıyor. Her üç katta bir yer alan dikey bahçe ve balkonlarıyla özlem duyulan sıcak komşuluk ilişkilerine, balkonlu ve bahçeli bir yaşama yeniden bir kapı açarak geçmişi içinde barındırıyor. Sahip olduğu sıradışı tasarım, üstün teknoloji ve sunduğu farklı hizmetlerle İstanbul Sapphire bugünü geleceğe taşıyor.

YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.