Haberler

"Superbrands" Türkiye listesi açıklandı

Tarih: 3 Haziran 2010 Kaynak: Sabah Emlak
Superbrands tarafından, 1993 yılından bu yana dünya çapında uygulanan ve bugün 86 ülkede faaliyet gösteren Superbrands (Süper Markalar) listesinin Türkiye sonuçları açıklandı.

Türkiye''de 2005 yılından bu yana iki yılda bir yapılan Superbrands (Süper Markalar) listesinin 2010 yılı sonuçlarına göre, Ağaoğlu listeye giren tek inşaat ve gayrimenkul şirketi oldu.

Tüketicilerin, bilinçli veya bilinçaltı arzuladıkları, tanıdıkları ve bir ücret ödeyerek sahip olmak istedikleri duygusal ve fiziksel avantajları, diğer markalara göre çok daha yüksek oranda sunan markalar olarak tanımladığı süper markalar; marka değerinin ölçümü ve tüketici ile marka ilişkisini değerlendirmeye yönelik yaptığı çalışmalar sonucunda belirleniyor. Bu verilerden yola çıkarak oluşturulan geniş bir listenin bir jüri tarafından ön elemeden geçirilmesiyle oluşan son listedeki markalar İstanbul, Ankara ve İzmir''de 18-56 yaş arasında ve tüm SES gruplarında bin 635 kadın ve erkekle yapılan araştırmalarda son halini aldı.

Ağaoğlu''nun Türkiye''nin Süper Markalar listesinde yer alan tek inşaat ve gayrimenkul markası olmasını değerlendiren Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "Biz inşaat sektöründe markasına en çok yatırım yapan, müşterisiyle en çok yüz yüze gelen ve toplumla ilişkileri en yüksek düzeyde olan şirketiz. Markalı konut trendini başlatmaktan, ekonomik krizde yatırım yapmaya kadar sektörde her zaman çok ciddi sorumluluklar alan ve konutta birçok yeniliğe imza atan bir marka olduk. Yapılan araştırmalarda Ağaoğlu''nu süper marka olarak takdir eden halkımıza ve jüride bulunan sektör liderlerine tüm çalışma arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum" dedi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.