Haberler

TOKİ Başkanı''na binlerce mesaj

Tarih: 8 Temmuz 2010 Kaynak: Yeni Şafak
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar bugüne kadar binlerce site yaptı ancak bir siteyi kurduğuna bin pişman oldu! Evlenebilmek için ''evi olma'' şartını koyan kız ailesine karşı yardım isteyenden gençten tutun da TOKİ''ye yemek satmak isteyen firma yetkilisine kadar derdi olan herkes Bayraktar''ın kurduğu internet sitesinden binlerce mesaj yolladı.

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar kendi adıyla kurduğu ''erdoganbayraktar.com'' adlı internet sitesi açılır açılmaz ziyaretçi rekoru kırdı. Bayraktar''ın toplu konut projeleri hakkındaki makalelerini kaleme almak için kurduğu site ve 1 Temmuzda yayına başladı.

Kuls İstanbul internet sitesinin haberine göre, internet sitesini ilk ziyaret edenler sitenin ''Ziyaretçi Defteri'' bölümüne tebrikten çok şikayet ve talep dolu mesajlar yazdı.

Ziyaretçi Değil Talep Defteri
TOKİ''den veya kurumun ortaklaşa yürüttüğü projelerden konut alıp pişman olanlar kadar kurumla çalışan firma sahipleri, sevdiği kızı almak için ev yardımında bulunanlar hatta iş arayanlar bile taleplerini doğrudan iletebilmek umuduyla erdoganbayraktar.com adlı internet sitesinin ziyaretçi defterine akın etti. TOKİ''den aldığı konutlarda yaşadığı sorunları ve iş taleplerini iletmek isteyenler Bayraktar''ı kendi adıyla internet sitesi kurduğuna bin pişman etti!

İşte Bırakılan Mesajlardan En İlginçleri:

Evim Yok Diye Kız Vermiyorlar Başkanım!
"Erdoğan bey benim sizden bir ricam olacak..çevremde bana yardımcı olacak yol gösterecek destek olacak kimse yok.İzmir aliağa konutlarında bir daire sahibi olmak istiyorum. Evlenmeyi düşündüğüm bir kızarkadaşım var ama öncelikli bir dairemiz olmasını ailesinin bu konuda çok ısrarcı olduğunu biliyorum.Sizlerin yardımı ile bu sorunu aşacağıma inanıyorum...Yardımsever kişiliğinize güvenerek bu notu size ulaştırmak istedim. Yapabilirseniz çok mutlu olurum...Gerçi yapamazsanız da canınız sağolsun... Tekrar selam eder ellerinizden öperim.... saygılarımla E.G"

Çekim Ödenmiyor Başkanım!
Saygıdeğer "erdoğan abi" sizleri ve başarılarınızı canı gönülden destekliyorum. arzuhalimi sizlere söylemek için kaç aydır uğraş veriyorum. hadımköyde toki etaplarını yapan "İNTA MİMARLIK VE MÜH." firmasına yaptığım işin bedelini ödememek için altı ay gibi çek veriyor.sizleride toki bana ödemediği için bende size ödemem diyor.bu firmadan paramı almama yardımcı olmanızı önemle istirham ediyorum.faturası kesilmiş bir halde beklemeye alındım allah rızası için yardım edin bir daha toki mütaahhiti ile iş yapmamaya karar verdim.bu gibi firmalar toki ye zarar deilmii başkanım.. "A... HAFRİYAT İNŞAAT LTD.ŞTİ -S.G 0532 ... saygılar sunar allah a emanet olun ...

Yemek Firmasıyım. Yine Çalışalım Başkanım!
K. S. /Sakarya Yemek

Selamunaleykum.değerli başkanım ülkemize ve halkımıza yapmış olduğunuz hizmetlere her geçen gün yeni bir proje ile devam etmenizi gururla izliyorum.ALLAH yolunuzu açık etsin.kiptaşa başladığınız 1995-1998 arası yemek hizmeti vermiştim hizmetinize talibim ilgilenirseniz çok sevinirim. sayglılarımla. K.sütlü.

Mimarım, Israrla TOKİ''ye Girmek İstiyorum Başkanım!
Sayın Erdoğan Bey, 1995 yılı İTÜ Mimarlık fakültesi mezunuyum 2009 yılı başında hem Başabakanlığa hem de TOKİ''ye yazmam ve israrlı başvurularım sonucu Mart 2009''da TOKİ''de görüşmeye çağrıldım. TOKİ''de bu kadar yıllık mesleki tecrübemle çok faydalı olacağıma inanaıyorum. 30.08.2009 tarihli hürriyet Gazetesi''nde sizinle yapılan röpörtajda TOKİ Başkanlığı''nı Sayın Başabakanımız Recep Tayyip Erdoğan''dan istemiş olduğunuzu okudum. Ben de TOKİ''nin bana uygun olacak ve çok faydalı olacağım bir kurum olduğundan görev alamyı çok istiyorum. Sizden ricam bana randevu verip kendimi size daha iyi anlatabilmemdir.

Takip
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.