Haberler

RAF Ürün Dergisi Mayıs Sayısı Çıktı

Tarih: 29 Mayıs 2006Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından iki ayda bir yayınlanan ve Türkiye’nin ilk ürün dergisi olma özelliği taşıyan RAF’ın Mayıs sayısının kapak tasarımını mimar Nevzat Sayın yaptı. “Rorschach” isimli kapak tasarımında 1920’li yıllarda İsveçli Psikiyatrist Hermann Rorschach tarafından geliştirilmiş olan karakter analiz testinden esinlenen Sayın, kapak tasarımının, günümüz mimarlığının bu testlerdeki gibi oldukça yoruma açık ve bağlamsız olarak sürdürülmesinin eleştirisi olduğunu söyledi.


Mimarlık ofislerinin, projelerinde kullanmaları için yeni ürünlere ve malzemelere periyodik olarak ulaşmasını sağlayan RAF Ürün Dergisi’nin Mayıs sayısında, vitrifiye takımlarından zemin kaplamalarına, aydınlatma armatürlerinden baca sistemlerine kadar birçok ürün ve malzemenin detaylı tanıtımları yer alıyor. Ürünler hakkında detaylı bilgi, satınalma talepleri ve sorular için firmaların güncel iletişim bilgilerine ürün tanıtım sayfalarındaki iletişim kutularından kolayca erişilebiliyor.

Ücretsiz olarak abonelerin adreslerine gönderilen dergiye abone olmak için, http://raf.arkitera.com adresindeki abonelik formunu eksiksiz olarak doldurmak gerekiyor. Abonelik başvurusunda mimarlık ofisleri ve kurumların satınalma bölümünde çalışanlar, ilgili bölümlerde akademisyenlik yapanlar, son sınıf ya da yüksek lisan öğrencisi olanlar tercih ediliyor.

http://raf.arkitera.com adresinden, abone olmadan da RAF Dergisi’nin takibi mümkün. İnternet sitesindeki interaktif formlar sayesinde malzeme ile ilgili soru ve talepler doğrudan firmalara iletilebiliyor.

RAF Ürün Dergisi’nde ürünler firmaların rezervasyon yaptırdıkları sıra ile yer alıyor. Rezervasyon için http://raf.arkitera.com adresindeki rezervasyon formu doldurularak veya e-mail adresinden Arkitera Mimarlık Merkezi ile iletişime geçilebiliyor.

Konuyla İlgili Linkler
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.