Haberler

Şirket Haberleri

Toplam 3419 haber 171 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 21. haberden 40. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
İş Bankası ışıklarını bir saat süreyle kapattı (28 Mart 2011)Türkiye İş Bankası, küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek için WWF önderliğinde tüm dünyada gerçekleştirilen Dünya Saati (Earth Hour) hareketine bu yıl da destek verdi.
Demirören AVM''nin Aydınlatması Nova''dan (28 Mart 2011)İstiklal Caddesi''nde açılan Demirören AVM''nin aydınlatması Nova Aydınlatma tarafından yapıldı. Tamamı LED aydınlatma ile yapılan merkezde amaç elektrik tüketimini düşürmek oldu. Bu sayede elektrik tüketiminden de %62 değerinde tasarruf sağlandı.
Park Dış Ticaret AŞ''nin Ticari Ünvanı Tremco illbruck Dış Ticaret AŞ Olarak Değiştirildi (31 Mart 2011)Park Dış Ticaret Anonim Şirketinin ticari ünvanı, 25 Mart 2011 tarihi itibari ile Tremco illbruck Dış Ticaret A.Ş. olarak değişti. Bu değişiklik sonucunda Türkiye, Tremco illbruck''un Avrupa genelinde kendi adıyla faaliyet gösterdiği 15. ülke olarak yer aldı.
SERSA''da Hakan Çanakcı Dönemi (5 Nisan 2011)Türkiye Seramik Federasyonunda 25 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilen SERSA (Seramik Sağlık Gereçleri Üreticileri Derneği) Olağan Genel Kurul toplantısında Çanakcılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çanakcı, SERSAYönetim Kurulu Başkanı seçildi.
"İhracatın Yıldızları Ödülü" KALE Kilit''in Oldu (6 Nisan 2011)Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri''nin (İMMİB) gerçekleştirdiği 2010 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni''nde, "Metal Eşya" kategorisinde en fazla ihracat gerçekleştiren kurum olarak üst üste beşinci kez birinciliği elde etti. Kale Kilit, bu ödüle 2010 yılında yaptığı 62 Milyon USD''lık ihracat tutarı ile ulaştı.
ThyssenKrupp Elevator Madrid''de Yeni Bir Asansör Fabrikası Açıyor (7 Nisan 2011)Türkiye''de de başarıyla faaliyet gösteren ThyssenKrupp Elevator, üretim tesislerinden birini İspanya''nın başkenti Madrid''de açtı.
Egepen Deceuninck PVC Profil ve Pencere Sektörü''nün En Beğenilen Markası Seçildi (8 Nisan 2011)Doğan Medya Grubu''nun ekonomi alanındaki dergisi Capital ve Adecco Araştırma Şirketi, 24 Ağustos 2010 - 12 Kasım 2010 tarihleri arasında en önemli 35 sektör ile ilgili olarak online araştırma tekniği kullanılarak, 7.500 yöneticiye online anket, 3.000 yöneticiye telefonla anket yaparak sektörlerin en beğenilen şirketlerinin sorulduğu bir çalışma yürüttü ve bu detaylı çalışmanın sonuçları, ödül töreni ile Türkiye''de duyuruldu.
“VitrA Çağdaş Mimarlık Dizisi”ne Başvurular Başladı (11 Nisan 2011)Türk Serbest Mimarlar Derneği (Türk SMD) ve VitrA, çağdaş mimarlık alanında uzun soluklu bir işbirliğine imza attı.
BASF Poliüretan''ın Yeni Showroom''unu Yılmaz Zenger Tasarladı (15 Nisan 2011)BASF''in, poliüretan operasyonel birimi olan BASF Poliüretan''nın İstanbul Pendik''deki sistem evinin Showroom''u yenilendi. Projeye ünlü mimar ve tasarımcı Yılmaz Zenger, tasarımlarıyla hayat verdi. Kendi projelerinde de poliüretana yer veren Zenger, mekanda, teşhir edilen ürünler bir yana herşeyi poliüretandan tasarladı.
Türk Aydınlatma Sektörü, İstanbul Light Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi''nde Buluştu (18 Nisan 2011)İstanbul Fuar Merkezi''nde kapılarını açan ve 7. kez Aydınlatma sektörünü bir araya getiren Uluslararası İstanbul Light, bu yıl Doğu Avrupa ve Ortadoğu''dan katılımcılar ve ziyaretçilerle Türkiye''yi sektörün en önemli buluşma noktası haline getirdi.
Atatürk Havalimanı''nda kapasite yüzde 30 artacak! (19 Nisan 2011)DHMİ, THY ve TAV Atatürk Havalimanı için birlikte karar alacak.
Ytong, Türkiye''de Çevre Etiketi Alan İlk Marka Oldu (20 Nisan 2011)Ytong, yapı sektöründe bir ilke daha imza atarak ürettiği malzemelerin "çevre dostu" olduğunu kanıtladı. Ytong, dünyaca kabul edilen bir çevre etiketi olan Çevresel Ürün Deklarasyonu''na (Enviromental Product Declaration - EPD) Türkiye''de sahip olan ilk marka olmanın gururunu taşıyor.
İlk ''enerji yönetimi belgesi''ni Çimsa aldı (21 Nisan 2011)Turan, çimentoda TS EN 16001 Enerji Yönetimi Belgesini alan ilk kuruluş olduklarını belirtti.
ARDEX Varyap Meridian''da (21 Nisan 2011)Varyap Meridian projesinde ARDEX ürünleri tercih edildi. ARDEX seramik yapıştırıcıları ürünlerinin göstermiş olduğu performans, yüksek mukavemet, kolay ve rahat uygulama, çevreci ve tozuma yapmayan, tamamen kapalı ambalaj sistemi ve yüksek verim sayesinde bugüne kadar alışagelmiş yapıştırıcı özelliklerine yeni bir boyut getirdi.
Ağaoğlu: "İkinci bir boğaz yapmak çılgın bir proje değil" (27 Nisan 2011)Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, "İkinci bir boğaz yapmak çılgın bir proje değil. Türkiye bunu yapabilecek güçte..." dedi.
TOKİ, çılgın projeye komşu 10 bin konutu teslim ediyor (29 Nisan 2011)Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapımı devam eden İstanbul-Kayaşehir''de ilk etap konutların teslimlerine başlandı.
''Çılgın projeyi TOKİ yapsın'' (4 Mayıs 2011)TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar, Başbakan tarafından ortaya atılan Kanal İstanbul Projesi''nin Türkiye''nin en önemli projesi olacağını belirterek, TOKİ''ye bu projede görev verilmesi halinde TOKİ''nin bunu alnının akıyla yapacak güçte olduğunu söyledi.
Çimsa''ya İSG performans ödülü (9 Mayıs 2011)Çimsa Kayseri Fabrikası''na, "Çimento Sektörü İş Sağlığı ve Güvenliği Performans Ödülü" verildi.
Kütahya Grubu''ndan Kütahya''ya "Yeşil" Hediye (10 Mayıs 2011)Sorunların çözümünde devlet ile kurumların kendilerini görevli saymaları gerektiği düşüncesinden yola çıkarak Kütahya Seramik Porselen Turizm AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral tarafından kurulan Nafi Güral Eğitim Vakfı sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.
Toplam 3419 haber 171 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 21. haberden 40. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.