Haberler

''Karamürsel''de örnek bir site oluştu''

Tarih: 20 Ağustos 2008 Kaynak: Yeni Şafak Yazan: Davut Şahin
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kent Konut''un yapımını sürdürdüğü Karamürsel Merkez Kent Konutları''nda incelemelerde bulundu. Başkan Karaosmanoğlu, ''Burası çok harika bir yer olmuş'' dedi.

Başkan Karaosmanoğlu''na incelemeleri sırasında Genel Sekreter Münir Karaloğlu, Kent Konut Genel Müdürü Mustafa Bayraktar ile Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım eşlik etti. Ardından gezilen örnek daireyi çok beğenen Başkan Karaosmanoğlu''na Kent Konut Genel Müdürü Bayraktar tarafından brifing verildi. Karamürsel Merkez Kent Konutları''nı çok beğendiğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, "İnşaatlar gayet güzel. Evler çok güzel, nezih bir ortam ve deniz manzaralı. Çevre düzenlemesi de 7-8 ay içinde biter. Burada konut sahibi olmak çok güzel. Harika bir kent, harika bir site olmuş'' ifadesini kullandı. Başkan Karaosmanoğlu, "Burası Kocaeli''nde örnek bir yapılaşma. İzmit Körfezi ayaklarınızın altında. Yolları da tamamlandığında mükemmel bir görüntü olacak. Burası Kocaeli''nin örnek bölgelerinden biri haline gelecek'' şeklinde konuştu.17 Ağustos Depremi''nin 9. yıldönümünde Kent Konut''un ürettiği depreme dayanıklı evlerin önemine de değinen Başkan Karaosmanoğlu, "Bu binalar en şiddetli depreme bile dayanıklı. İnsanlarımızın gönül rahatlığıyla oturabileceği evler'' ifadesini kullandı. Başkan Karaosmanoğlu, Kent Konut''un Kocaeli genelinde konut yapımına hız kesmeden devam edeceğini kaydetti.
Takvim
<<Mayıs 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.