Haberler

Essa Silva Villaları''nda 1 Milyon Dolara!

Tarih: 4 Ağustos 2011 Kaynak: Milliyet Emlak


Essa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Silva Villaları; Çekmeköy''de hayata geçiriliyor. Proje kapsamında toplam 8 adet müstakil villa yer alıyor. Projedeki villaların fiyatları 1 milyon dolardan başlıyor. Proje kapsamında ödemelerde banka kredisi kullanılabiliniyor. Projede yaşam ise 10 gün sonra başlayacak.

Projedeki villalar 250 metrekare oturumlu ve 410 metrekarelik iç alana sahip. Ayrıca ön ve arka taraflarında da 300-400 metrekarelik bahçeler bulunuyor.

Zemin katında geniş cam sürgülü kapılarla bahçeye açılan 65 metrekare salon ve 21 metrekare mutfak alanları, misafir banyosu ve bir oda ile binanın arka tarafında ise hizmetli odası banyosu ve camaşırhane bulunuyor... Garaj girişi de bu kattan yapılıyor. Salonlar bahçe içerisindeki konumları ve modern sömineleriyle keyifli yaşam alanları olarak planlanmış durumda... Zeminin üzerindeki iki katta ise 4 ana yatak odası ve bunlara hizmet edecek olan soyunma odaları ve banyoları bulunuyor. Silva Villaları''nı asıl ozel kılan ise bu odaların her birinde özel orman manzaralı teras ve balkonlarının olması...

Site toplam 6 dönüm arsa alanının üzerine konumlandırılmış 8 adet müstakil villa ve havuzlu sosyal tesis alanından oluşuyor. Site sakinlerinin araçları binaların arkasındaki zeminin altında kalan otoparkla gizlenmiş. Her villanın 2 araçlık kapalı otoparkı olup, otoparktan evlere direk giriş verilmiş durumda. Sitenin girişinde tüm araç giriş-çıkış trafiğine hakim olacak şekilde bir güvenlik alanı bulunuyor. Buna ek olarak da site kameralı sistem ile sürekli olarak kontrol altında tutulacak.

Villalar radya temel üzerine C25 beton kullanılarak, sandviç tuğla duvar, alçı sıva ve saten boya ile inşaa edilmiş ve sış cephenin ön yuzeyi patlatma mermer taşla kaplanmış.

Her iki köprüye de sadece 15''er dakika mesafede yer alan Silva Villaları; çatı çelik kostriksiyon olup, villaların tamamı yerden ısıtmalı ve döşemeler lamine parkeden oluşuyor.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.