Ürün Tanıtımı

Şahinoğlu - Banyo AksesuarlarıGöz Kırpan Banyolar

Şahinoğlu ile banyolar adeta göz kırpıyor. Şahinoğlu, birbirinden zarif ve modern tasarıma sahip aksesuarları ile banyolarda ve diğer mekanlarda dört dörtlük bir uyum yaratıyor. Her bir köşeye ayrı bir güzellik katmak ve bütünlük oluşturmak üzere tasarlanmış aksesuarlar birbirleriyle uyum içerisinde kullanılabilmeyi sağlıyor.


Şahinoğlu banyo aksesuar serileri alternatif seçenekleriyle her zevke ve beğeniye uygun olarak sunuluyor. Krom, 24 ayar altın, porselen ve pirinç saten seçenekleriyle en uygun seriyi oluşturup dekore edebilmeyi mümkün kılıyor.

Şahinoğlu Mimoza Serisi banyo aksesuarları, üzerine ince detaylar halinde özenle döşenmiş Swarovski taşları ile muazzam ışıltılar yansıtıyor. Özellikle bayanlar için son zamanların vazgeçilmez trendi Swarovski taşlar, üzerine vuran ışık demetleri ile banyolarda göz alıcı bir parlaklık ve ışıltı oluşturuyor.Krom ve 24 ayar altın kaplama olmak üzere 2 ayrı seçenekten oluşan Mimoza Serisi; aynası, havlu ve tuvalet kağıdı askısı, diş ve tuvalet fırçalığı, sabunluğu ve çöp kovası ile tam anlamıyla bir bütünlük oluşturuyor. Ayrıca sahip olduğu kapı kolu ve çekmece kulbu ile de ister banyoda ister evdeki diğer mekanlarda kullanılarak, tüm şıklığı ev ile bütünlüyor.

Şahinoğlu banyo aksesuarları ile banyolar her zaman şık ve göz alıcı.

Mimoza Serisi kapı kolu, 24 ayar altın kaplama yüzeyi ve swarovski taş süslemeleriyle ister banyoda ister evin diğer bölümlerinde şık, estetik ve albenili bir görünüm oluşturur.

W: www.sahinoglu.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: byk harf "P", byk harf "W", byk harf "F", byk harf "P", say iki, kk harf "n"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.