Proje Müellifleri :
Ömer Selçuk BAZ
Mimar (Ekip Başı) (Uludağ Üni.)
Cemal OMAK
Mimar (Esk.Osmangazi Üni.)
Feridun GÜLTEKİN
İnş.Müh. (İTÜ)
Ahmet Hilmi ÖREN
Elk.Müh. (İTÜ)
Şafak TOSUN
Peyzaj Mimarı (Akdeniz Üni.)
Ahmet KÖSELİ
Mak.Müh. (İ.D.M.M.A.)
2. ÖDÜL
Proje Müellifleri :
M.Ziya İMREN
Mimar (İzmir Yük.T.Ens.)
Onat ÖKTEM
Mimar (ODTÜ)
3. ÖDÜL
Proje Müellifleri :
Zeynal YETER
Mimar (Ekip Başı) (İTÜ)
Kaya KIZILKAYA
Mimar (İTÜ)
1. MANSİYON
Proje Müellifleri :
İbrahim EYÜP
Mimar (Yıldız Teknik Üni.)
Olcay OYALI EYÜP
Mimar (Yıldız Teknik Üni.)
2. MANSİYON
Proje Müellifleri :
Selahattin TÜYSÜZ
Y.Mimar (Yıldız Teknik Üni.)
Erhan YILDIZ
Mimar (Yıldız Teknik Üni.)
Danışmanlar:
Şener TÜYSÜZ
İnş.Y.Müh. (Yıldız Teknik Üni.)
Seçil İnci YILDIZ
Dilbilimci (İstanbul Üni.)
3. MANSİYON
Proje Müellifleri :
Savaş EKİNCİ
Y.Mimar (Mimar Sinan Üni.)
Arbil ÖTKÜNÇ
Dr.Mimar (Mimar Sinan Üni.)
Satınalma
Bora GÜLER Y.Mimar (İstanbul Kültür Üni.)
Tülin BOZOĞLU Şehir Plancısı (Yıldız Teknik Üni.)
Satınalma
Merih Feza YILDIRIM
Mimar (Dokuz Eylül Üni.)
Serdar USLUBAŞ
Mimar (Dokuz Eylül Üni.)
Yardımcılar:
Hüseyin KOMŞUOĞLU (Dokuz Eylül Üni.), Cemal DEMİRAYAK (Dokuz Eylül Üni.), Şadan KEMERLİ (Trakya Üni.)
Danışmanlar: Mesut YÜKSEL Şehir Plancısı (Dokuz Eylül Üni.)
YARIŞMAYA KATILMA KOŞULLARI
Yarışmacıların;
A- Jüri toplantılarında yer almamış olmak, jüri üyelerinin birinci dereceden yakını veya çalışanlarından olmamak
B- Şartname alarak adres varsa e-posta adresi bırakmış olmak
C- Yarışmaya ekip başı mimar olmak koşulu ile mimarlar, peyzaj mimarları, şehir plancıları veya diğer disiplinlerden oluşan ekipler katılabilir. (peyzaj mimarları, şehir plancıları veya diğer disiplinlere mensup uzmanlar ekipte danışman veya yarışman olarak yer alabilirler.)
D- Yarışmaya katılan mimarların T.M.M.O.B. Mimarlar Odasına Peyzaj Mimarlarının T.M.M.O.B. Peyzaj Mimarları Odası'na, Şehir Plancılarının T.M.M.O.B. Şehir Plancıları Odasına kayıtlı olmaları şarttır.
E- Yer görme belgesi alma zorunluluğu yoktur.
DANIŞMAN JÜRİ ÜYELERİ
1- Cem Burak ÖZGENÇ (Gazipaşa Belediye Başkanı)
2- M. Osman AYDIN - Mimar (Mimarlar Odası Antalya Şube Başkanı)
3- Esin BİLGİÇ - Mimar (Mimarlar Odası Gazipaşa Temsilcisi)
4- Yaşar PARLAYÜKSEL-Mimar (Gazipaşa Belediyesi)
ASİL JÜRİ ÜYELERİ
1- Dr.Deniz ASLAN- Yüksek Mimar (Öğretim Görevlisi, İ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü)
2- Doç.Dr.Mehmet Cengiz CAN- Yüksek Mimar (Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Restorasyon Anabilim Dalı)
3- Funda YÖRÜK- Şehir Plancısı
4- Zeynep ÖZKURT (Mimar)
5- Durmuş NAR (İnş.Müh.)
YEDEK JÜRİ ÜYELERİ
1- Yrd.Doç.Dr.Burak ASİLİSKENDER- Yüksek Mimar (Erciyes Üniversitesi Mimarlık Bölümü)
2- Doç. Dr. R. Eser GÜLTEKİN- Restorasyon Uzm. Y. Mimar (Akdeniz Ünv. GSF. Mimarlık Bölüm Başkanı)
RAPORTÖRLER
1- Evşen KUZU - Mimar (Mimarlar Odası Antalya Şubesi)
2- Nisa ERKOVAN- Mimar (Gazipaşa Belediyesi)
ÖDÜLLER:
1. Ödül : 15.000TL
2. Ödül : 10.000TL
3. Ödül : 8.000TL
Mansiyon: 3.000 x 3 adet = 9.000TL
2 Adet Satın Alma Ödülleri daha sonra belirlenecektir.
08/ 03 / 2010 günü başlayan, 11/ 06 / 2010 günü tamamlanacak olan yarışma ile ilgili yarışma dosyası Mimarlar Odası Antalya Şubesi: Meltem Mahallesi 3808.sokak N:16 Antalya adresinden 50 TL. karşılığı alınabilir. Ayrıca yarışma şartnamesi ve TMMOB Mimarlar Odası Genel Merkezinde ve tüm şubelerinde görülebilir ve alınabilir.
Bütün yorumları forumda okuyun!