Süleyman Bayrak
Ahmet Yertutan
Yardımcılar
Gözdenur Demir
Cansu Ergül
Evren Barış Özbek
Neslihan Dağdeviren
Ertan Bozoğlu
Funda Yertutan
Selim Nazlıcan
2. Ödül
Semra Uygur
Özcan Uygur
Yardımcılar
Ebru Can
Necati Seren
Güliz Erkan
Emine Kirman
Kürşat Yurdakul
Eser Köken İşleyici
Dilşad Kurtoğlu
Berkant Özmen
İrem Erdinç
Ekin Uygur
Deniz Uygur
Mehmet Savaş
3. Ödül
Eren Başak
Levent İnce
Servet Gümüş
Yardımcılar
Meral Başak
Vural Kocaoğlu
Şenay Gümüş
Sanlı Hosanlı
4. Ödül
Özgür Karakaş
Yardımcılar
Melike Soyal
Emre Akdeniz
5. Ödül
Bahriye Gönül Tavman
Esin Boyacıoğlu
Keriman Dilek Berberoğlu
Yardımcılar
Mine Kasar
Nur Durmaz
Çiğdem Yılmaz
Şeyda Akkan
Gönül Özcan
Ezgi Erol
Maket:
Mehmet Savaş
1. Mansiyon
Yakup Hazan
Yardımcılar
Serra Aslı Eriç
Muhammet Kaynar
Haluk Kahraman
Yavuz Say
Emre Özdemir
Mustafa Gedik
Gaye Evrenosoğlu
2. Mansiyon
Ali Özer
Ahmet Mücip Ürger
Yardımcılar
Özlem Tavas
Ercan Koca
Mustafa Demir
Doğuşcan Aladağ
3. Mansiyon
Mustafa Mürşit Günday
Yardımcılar
İhsan Yıldırım
İrfan Setrek
Demet Açar
Pınar Bilgiç
Vural Kocaoğlu
Nuh Tüccar
4. Mansiyon
Ercan Çoban
Güneri Irmak
Şükrü Ünal
Yardımcılar
Ekin Çoban Turhan
Bükem Bayraktar Sertsöz
Ekin Atalay
Seda Süsoy
Zeytin Irmak
Mustafa Koçyiğit
5. Mansiyon
Öner Olcay
Yurdanur Sepkin
Ünal Kara
6. Mansiyon
Nesrin Yatman
Yardımcılar
Mehmet Pınarevli
Ayşegül Kök
Evren Yatman
Nihan Kocaoğlu
Aslıhan Kocaman
Cenk Özkan
Serkan Seçgin
Orhan Tamer
7. Mansiyon
Ayhan Usta
Gülay Keleş Usta
Ali Kemal Şeremet
YARIŞMA JÜRİSİ
DANIŞMAN JÜRİ ÜYELERİ
A.Naci KORU : Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı
İsmail Hakkı MUSA : Dışişleri Bakanlığı İMAD Başkanı Genel Müdür Yardımcısı
Burçak GÜRSOY : Dışişleri Bakanlığı Y. Mimar
Şibe ERTÜRK : Dışişleri Bakanlığı Y. Mimar
Mücahit DEMİRTAŞ : Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı
Hüseyin ÇELİK : Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı
Dağıstan SEÇEN : Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Tesisat Dairesi Başkanlığı Elektrik Şube Müdürü (Elektrik Müh.)
Namık Kemal GÜRSOY : Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü, Tesisat Dairesi Başkanlığı Şartname Sözleşme Şube Müdürü (Makine Müh.)
ASLİ JÜRİ ÜYELERİ
Umut İNAN (Jüri Başkanı) : Y. Mimar (İ.T.Ü)
Cem AÇIKKOL : Y. Mimar (A.D.M.M.A - O.D.T.Ü)
F. Onur BEZİRCİ : Mimar (A.D.M.M.A)
Bülend CEYLAN : Y. Mühendis Mimar (İ.T.Ü)
B. Haldun ERDOĞAN : Mimar (A.D.M.M.A)
C. Abdi GÜZER : Y. Mimar (O.D.T.Ü)
Atila ERENLER : İnş. Müh. (O.D.T.Ü)
YEDEK JÜRİ ÜYELERİ
Kemal ÇAYIRLI : Y. Mimar (G.Ü)
Serpil MUALLAOĞLU : Y. Mimar (M.S.Ü)
Perin ÖZEN ÖZTÜRKER : Y. Mimar (G.Ü - O.D.T.Ü)
Ayşe AKTÜRK BASIK : İnş. Müh. (K.T.Ü)
RAPORTÖRLER
Selen AKEVREN : Y. Mimar (O.D.T.Ü)
S. Ahu DEMİRALP : Mimar (BEY. Ü.)
Zeynep Tuba EKİN : Mimar (BA. Ü)
ÖDÜL ve MANSİYONLAR
Belirlenen yarışma niteliğine uygun olan ve jüri tarafından yeterli görülen oniki (12) adet proje ikinci kademe için değerlendirmeye alınacaktır.İkinci kademeye kalan yarışmacılara birinci kademenin ödülü olarak 12 x 10.000 TL = 120.000 TL (NET) eşit olarak verilecektir.İkinci kademede ise; jürinin yapacağı değerlendirme sonucunda seçilen projelere aşağıdaki ödül ve mansiyonlar verilecektir.
ÖDÜLLER:
1. ÖDÜL (NET) : 80.000-TL
2. ÖDÜL (NET) : 70.000-TL
3. ÖDÜL (NET) : 60.000-TL
4. ÖDÜL (NET) : 50.000-TL
5. ÖDÜL (NET) : 40.000-TL
MANSİYONLAR:
1. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
2. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
3. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
4. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
5. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
6. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
7. MANSİYON (NET) : 20.000.-TL
- Yarışmanın şartnamesine ulaşmak için tıklayın.
Bütün yorumları forumda okuyun!