Yarışmalar

2. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan® Proje Yarışması

Son Başvuru Tarihi: 20 Mart 2006
Kimler Katılabilir: Öğrenciler
İletişim
Web Sitesi: www.knauf.com.tr/
Knauf Alçıpan® Sistemleri ile, yapı sektöründe yenilik, fayda ve güven yaratmayı; geliştirmeye devam ettiği ürün grubuyla ve sistemleriyle yapı sektörüne bilinç kazandırmayı kendine ilke edinen Knauf A.Ş., Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencileriyle buluşuyor. Türkiye ve KKTC’deki üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri için düzenlenen proje yarışması, katılımcılar için oldukça bilgilendirici ve zevkli çalışmalar içeriyor.

Toplam yarışmacı sayısı ikiye bölünerek, 10 Nisan - 23 Nisan tarihlerinde Knauf A.Ş. Ankara merkez fabrikada 2 günlük eğitime davet edilecek.

2. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan® Proje Yarışması ile öğrencilerin hem Alçıpan Sistemlerini tanımalarına hem de uygulama yapmalarına fırsat veren Knauf, yarışmada dereceye giren öğrencileri değerli hediyelerle ödüllendiriyor.

“Otel Restorasyonu” konulu proje yarışmasında, katılımcılardan 28 odalı mevcut bir otelin lobi, bar, restaurant ve resepsiyon bölümlerinin yeniden tasarlanması katılımcılardan bekleniyor. Birinci olan yarışmacının projesi hayata geçirilecek. Dereceye giren bütün yarışmacılar Knauf’un merkezi Almanya’da fabrika gezisine, Alçıpan® Sistemleri eğitimine ve Ocak 2007’de Almanya’da düzenlenecek olan Bau Fuarı’na katılmaya hak kazanacaklar.
Yarışma Arşivi
Yayınlanan yarışmaların kategorik olarak listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz kategoriyi listeden seçiniz.