Birinci Ödül: Cem Açıkkol
İkinci Ödül
Cemal Ercan
Murat Parlak
Mehmet Selim Sancılı
Zeynep Çöçelli Özkoçak
Üçüncü Ödül
Bahriye Gönül Tavman
Keriman Dilek Berberoğlu
Birinci Mansiyon
Selim Velioğlu
Sunay Yusuf
Erce Funda
Mustafa Orkun Özüer
Umut İyigün
Murat Aksu
İkinci Mansiyon
Hayri Anamurluoğlu
Mürşit Günday
Kaan Özer
Üçüncü Mansiyon
Rifat Gökhan Koçyiğit
Bilge Bulut Aksaz
Işıl Gönül Budak
Fulya Ayşe Seviğ
Dördüncü Mansiyon
Ayhan Usta
Gülay Usta
Ali Kemal Şeremet
Beşinci Mansiyon
Mehmet Soylu
Mete Öz
Satınalma
İlker Fatih Özorhon
Güliz Küçüközdemir
Satınalma
Baran Yardımcı
Mehmet Zafer Ünal
Recep Semizoğlu
Satınalma
M. Boran Ekinci
Hakan Dalokay
Satınalma: Nimet Aydın
Danışman Jüri Üyeleri
- Sumru Çörtoğlu (Danıştay Başkanı)
- Taci Bayhan (Danıştay Üyesi Genel Sekreter)
- Sabri Özkan Erbakan (Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarı)
- Emrullah Kardeş (Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı)
- Gürsel Alkan (Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Tesisat Dairesi Başkanlığı Makine Şube Müdürü, Makine Mühendisi)
Asli Jüri Üyeleri
- F. Onur Bezirci (Mimar, A.D.M.M.A.)
- Ercan Çoban (Mimar, A.D.M.M.A.)
- Hasan Özbay (Y.Mimar, A.D.M.M.A. - O.D.T.Ü.)
- Ziya Tanalı (Mimar, O.D.T.Ü.)
- A. Tuna Acar (İnş. Müh., G.Ü.M.M.F.)
Yedek Jüri Üyeleri
- N.Cüneyt Akbulut (Mimar, A.D.M.M.A.)
- Nurperi İlhan (Mimar, G.Ü.M.M.F.)
- Mustafa Cısdık (Y.İnş. Müh., G.Ü.M.M.F.)
D. Raportörler
- Canay Çamur (Mimar, O.D.T.Ü.)
- Esra Turan Tombak (Mimar, O.D.T.Ü.)
- Onur Yıldız (Mimar, O.D.T.Ü.)
Ödüller
Birinci Ödül (Net): 70.000 YTL
İkinci Ödül (Net): 60.000 YTL
Üçüncü Ödül (Net): 50.000 YTL
5 Adet mansiyon (Her Birine Net): 20.000 YTL
Satınalma (Net): 30.000 YTL
Son Teslim Tarihi: 17 Haziran 2008, 17:00
Şartnamenin Temini
Yarışma şartnamesi ve eklerini almak için elden veya posta ile Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Merkez Saymanlık Müdürlüğüne 50 YTL yatırıldığını gösteren ve yarışmacının adını ihtiva eden makbuz ile Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Yapı İşleri Genel Müdürlüğü Danıştay Başkanlığı Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması Raportörlüğüne (Vekaletler Caddesi No:1 Bakanlıklar / Ankara) müracaat edilecektir.
Yarışmaya katılan bütün projeler, sonucun ilanından sonra Ankara’da 1 hafta süre ile sergilenecektir. Projelerin sergilendiği salonda 04 Temmuz 2008 Cuma günü, saat 16.30’da kolokyum yapılacaktır.Konuyla İlgili Linkler
Bütün yorumları forumda okuyun!