Yarışma Projeleri

İBB Şehir Tiyatroları Beyoğlu Sahnesi Mimari Proje Yarışması

Tarih: Ağustos 2008
Ana Sayfa

1. Ödül

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyoğlu ilçesinde bulunan Şehir Tiyatroları bünyesinde programa uygun bir tiyatro kompleksine ait projeler ile yakınındaki alanlarda çevre düzenleme projesinin elde edilmesi amacıyla ulusal ve tek kademeli olarak düzenlenen yarışma Temmuz 2008''de sonuçlandı.

Birinci Ödül
Işıl Gökçe
Duygu Demirtürk
Mehmet Emre Tuncel
Murat Çanakçı
Mükerrem Babaoğlu
Ahmet Hayri Dönmez

Danışmanlar
Prof.Dr. Füsun Atasoy Demirel
Sabri Kutlay
Musa Dağ

İkinci Ödül
Rahmi Uysalkan
İbrahim Çelepöven
İbrahim Bakan
Gülay Mizan Yamanlı
Halide Candan Zülfikar

Yardımcılar
Esra Doğu
N. Cihan Poçan
İpek Saygılı
Muhammet Gürlesin

Danışmanlar
Nurgün Tamer Bayazıt
Mehmet Oskay
Berrin Yavuz

Üçüncü Ödül
Recep Anıl Binay
Tolga İltir
Gonca Koç
Esin Atçetir İncirkuş
Veli Bilen Ertunç

Yardımcılar
Volkan Can
Burcu Seba

Danışmanlar
Nuran Atabay
Öğr.Gör.Dr. Feridun Öziş
Öğr.Elm.Uzm. Erdal Kara
Hüseyin Atabay
Ali Safi Öztürk

Birinci Mansiyon
Melike Altınışık
Feyza Çiloğlu
Ceyda Altınışık
Ender Edip Saygılı

Danışmanlar
İlknur Dayan
Mehtap Çelik
Doç.Dr. Neşe Yüğrük Akdağ

Yardımcılar
Samer Chamoun
Daniel Widrig

İkinci Mansiyon
Mehmet Baba
Mehmet Arman Güran
Ece Ceylan Baba
Hülya Ceylan
Dilek Erdem
Tahir Ferhat Ceylan
Alpay Adalı
Hüseyin Hami Erdem

Danışman
Prof.Dr.H. Temel Belek

Yardımcılar
Pınar Çağlayan
Dolunay Obruk
İsmail Sevimli
Nazan Kaya
Zeynep Gül Sökmen
Zeynep Özbek

Üçüncü Mansiyon
Mehmet Zafer Ünal
Recep Semizoğlu
Baran Yardımcı
H. Ferruh Yardımcı
H. Ayşegül Tekin
Sema Boyoğlu

Danışmanlar
Bike Ünal
Y. Taner Gültekin
Faruk Günhan
M. Oğuz Özce

Dördüncü Mansiyon
Fuat Şahinler
Orhan Şahinler
Nusret Suna
Seval Balcı
Şeyda Dilamer
Osman Sırrı Maro
Şükrü Kemal Suner
Mine Aşçıgil

Yardımcılar
Onur Sarıyıldız
Ali Yücel Doğan
Doruk Karagöz
Nurdan Gürlesin
Elif Aksaycan

Beşinci Mansiyon
Coşkun Erkal
Filiz Erkal
Ömer Ozan Erkal

Mimari Proje Danışmanı
Dr. Fuat Emre Erkal

Mimari Proje Yardımcıları
Seda Koçhisar
Gülşen Yıldırım
Atakan Palaşoğlu
Murat Karaca
E. Levent Aksaray
Mehmet Tunçer

Şehir Planlama Yardımcıları
Kamutay Türkoğlu
Ahmet Uzel
Balemir Dalokay Güner
Simtaç Hocaoğlu

Peyzaj Mimarlığı Yardımcıları
Murat Kaan Şalcıgil
Abdullah Bilgin
Kemal Güravşar
Umut ŞumnuİBB Şehir Tiyatroları Beyoğlu Sahnesi Mimari Proje Yarışması
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
İBB Şehir Tiyatroları Beyoğlu Sahnesi Mimari Proje Yarışması
Yarışma Projeleri Arşivi
Dönem içinde yayınlanan projelerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz proje başlığını listeden seçiniz.