Yarışma Projeleri

Sarıkamış Harekatı Anma Alanları Fikir Yarışması

Tarih: Ocak 2009
Ana Sayfa

1. Ödül

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından, Sarıkamış Harekatı''nı ve şehitlerini anımsama ve anmaya yönelik mekânsal düzenleme önerilerini elde etmek ve kentin mekansal yapısının zenginleştirilmesi ve barış temasının vurgulanması amacıyla Ekim 2008''de düzenlediği yarışma Aralık 2008''de sonuçlandı.

Birinci Ödül
Mustafa Mürşit Günday (Ekip Başı)
Saffet Atik
Eren Başak
Servet Gümüş
Mihrişah Bora Türkkan
Ekrem Atik

Yardımcılar
Meral Özdengiz Başak
Şenay Gümüş
Vural Kocaoğlu
İhsan Yıldırım
Demet Acar

İkinci Ödül

Sertaç Erten (Ekip Başı)
Devrim Çimen
H. Sinan Omacan
Necmi Özgür
Evrim Özlem Kavcar
Sultan Gündüz

Yardımcılar

Aytuğ Coşkun
Didem Cengiz
İdil Akyol

Üçüncü Ödül

Sunay Erdem (Ekip Başı)
Günay Erdem
Mehmet Aksoy
Emel Akdemir

Yardımcılar
Serpil Öztekin Erdem
Meltem Kaymakoğlu
Ayhan Yılmaz
Burcu Ertan
Yaser Can
Murat Çelik
Seçil Şencan
Didar Aygün
Erdem Akbıyık

Birinci Mansiyon
Alişan Çırakoğlu (Ekip Başı)
Ilgın Avcı
Eda Ekim
Mustafa İhsan Kızıltaş
Zyatin Nuriev

Danışman
Ceyda Özbilen

Yardımcı
Altuğ Çırakoğlu

İkinci Mansiyon
Coşkun Üreyen (Ekip Başı)
C. Kumru Alpaydın
Gülcan Kaya
Mevlüde Gervan
Rasih Uğur Uyanık
Özcan Temurer
Habibe Aduş
Osman Mete Demirbaş

Yardımcılar
Pınar Kumandaş
Necdet Beker
Emre Sönmez

Üçüncü Mansiyon
Nimet Aydın (Ekip Başı)
Rahmi Aksungur
Oğuz Yılmaz
Nalan Aygül

Yardımcılar
Ali Düzdağ
Ebru Öztürk
Mürüvvet Şahin
Seda Aydın
Tuğrul Büyükköken
Esra Güven

Dördüncü Mansiyon

İbrahim Albayrak (Ekip Başı)
Serhat Koça
Ümit Kumaş
Dursun Esen
Osman Dünger
Tuğba Çakılcı

Beşinci Mansiyon

Selami Demiralp (Ekip Başı)
Burak Özdöver
Davran Erdayı
Nihan Özyaşar
Orhan İlksoy Bostancıoğlu
Mehmet Nazım Özer

Satınalma
Serdar Özbay (Ekip Başı)
Erdem Satılmış
Sinem Çınar
İzzet Temel
Sibel Kaya

Satınalma

Doğan Onur Araz (Ekipbaşı)
Murat Yüksel
Oknur Çalışkan
Gökhan Kulöz
M. Salih Çıkman
Mehmet Aydın Aydemir
Mehmet Zeyat Hattapoğlu
Jülide Alp

Yardımcılar
Onur Tanık
Mehmet Düzen
Muhammed Said Uyar

Satınalma
R. Kıvılcım Duruk (Ekip Başı)
Nilay Aydoğmuş
M. Tolga Kezer
Ozan Soya
Çiğdem Durukan
Tülin Göçer Munzur
Volkan Kangal

Yardımcı
Güneş Atakan Pekşenlık

Satınalma
Feride Önal (Ekip Başı)
Zafer Akdemir
Eren Kürkçüoğlu
Aksel Zeydan Göz
Selen Adanur Gönenç
Nihan Gürel
F. Eren Günal
Erman Yıldırım

Danışman
M. Dilek Ayman Rodrigue

Yardımcı
Salih Ceylan

Satınalma
Seden Cinasal Avcı (Ekip Başı)
Merih Feza Yıldırım
Serdar Uslubaş
Ramazan Avcı
Mesut Yüksel
Özgür Kamer Aksoy
Hanife Yüksel

Yardımcılar
Hasan Namlı
İpek Baklacı
Ahmet Buğra Avcı
Turgut Şakiroğlu

Sarıkamış Harekatı Anma Alanları Fikir Yarışması
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Sarıkamış Harekatı Anma Alanları Fikir Yarışması
Yarışma Projeleri Arşivi
Dönem içinde yayınlanan projelerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz proje başlığını listeden seçiniz.