Zonguldak Belediyesi tarafından düzenlenen "Zonguldak Lavuar Koruma Alanı ve Çevresi Koruma, Planlama, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Düzenleme Proje Yarışması"nın sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre ödül alan projeler şu şekilde sıralanıyor:
Ödüller
1. Ödül
Ekip Başı:
Oktan Nalbantoğlu (Dr. Yük. Peyzaj Mimari)
Ekip Elemanları:
Ufuk Ertem (Mimar)
Okan Can (Şehir Plancısı)
Tuğba Akyol (Peyzaj Mimarı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
Abdullah Akagündüz (Üç Boyutlu Modelleme Uzmanı)
Metehan Koyaş (Üç Boyutlu Modelleme Uzmanı)
2. Ödül
Ekip Başı:
Ahu Altan (Mimar)
Ekip Elemanları:
Tuğba Örüklü (Y. Mimar)
Murat Kaya (Şehir Plancısı)
Buğra Yerliyurt (Peyzaj Mimarı)
Danışman:
Oktay Demiroğlu (Y.Mimar)
3. Ödül
Ekip Başı:
Meltem Şentürk (Peyzaj Mimarı)
Ekip Elemanları:
Eser Köken İşleyici (Mimar)
Sevda Özkan İmamoğlu (Mimar)
Ceyda Sungur (Şehir Plancısı)
Esra Alkım Karaağaç (Şehir Plancısı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
Deniz Kimyon (Şehir Plancısı)
1. Mansiyon
Ekip Başı:
Ayhan Usta (Y.Mimar/Doç.Dr)
Ekip Elemanları:
Gülay Usta (Y.Mimar/Prof.Dr)
Ali Kemal Şeremet (Mimar)
Engin Aktaş (Peyzaj Yük. Mimarı)
Selin Karaibrahimoğlu (Şehir Plancısı)
2. Mansiyon
Ekip Başı:
Ervin Garip (Dr. Mimar)
Ekip Elemanları:
Banu Garip (Y.Mimar)
Alev Özhan (Y.Şehir ve Bölge Planlamacı)
Kamer Özaydan (Peyzaj Mimarı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
D. Başar Erol (Y.Mimar)
Turan Altıntaş (Mimar)
Didem Sağlam (Mimar)
3. Mansiyon
Ekip Başı:
Yuvacan Atmaca (Y.Mimar)
Ekip Elemanları:
Mert Üçer (Mimar)
Mutlu Oral (Mimar)
Enise Burcu Karaçizmeli (Peyzaj Mimarı)
Sevil Şeten (Şehir Bölge Plancısı)
4. Mansiyon
Ekip Başı:
Selami Demiralp (Peyzaj Mimarı)
Ekip Elemanları:
Murat Özdöver (Mimar)
Nihan Özdöver (Peyzaj Mimarı)
O.İlksoy Bostancıoğlu (Peyzaj Mimarı)
Oytun Deliktaş (Şehir Plancısı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
Ergin Ünver (Peyzaj Mimarı)
Deniz Erbük (İç Mimar)
Redife Kolçak (Peyzaj Mimarı)
5. Mansiyon
Ekip Başı:
Hilmi Evren Erdin (Dr.Şehir Plancısı)
Ekip Elemanları:
Oya Erdin (Şehir Plancısı)
Metin Büyükkestelli(Y.Mimar)
Ebru Güller (Y.Mimar)
Özgür Güller (Y.Mimar)
Burcu Seba (Mimar)
Oya Yertutmazlar (Peyzaj Mimarı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
Bahar Hamzaoğlu (Şehir ve Bölge Planlama Öğrencisi)
Satın Alma
1. Ekip Başı:
Murat Polat (Mimar Dr./Koruma Uzmanı)
Ekip Elemanları:
Elvan Ebru Omay Polat (Mimar Dr./ Koruma Uzmanı)
Semiha Derya Engin (Şehir Plancısı)
Ayşegül Ada Gürbüz (Peyzaj Mimarı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
Tolga Karakayalı (Mimarlık Öğrencisi)
Öznur Saka (Mimarlık Öğrencisi)
Buket Tatoğlu (Mimarlık Öğrencisi)
Tuğba Kılıç (Fotoğraf Bölümü Öğrencisi)
2. Ekip Başı:
Günay Erdem (Y.Mimar)
Ekip Elemanları:
Sunay Erdem (Peyzaj Mimarı)
Emel Akdemir (Şehir Plancısı)
Danışmanlar:
Alper Çabuk (Prof.Dr /Peyzaj Mimarı)
Saye Çabuk (Peyzaj Mimarı)
Yardımcı Ekip Elemanları:
Ada Erdem
Tunç Angın (Mimarlık Öğrencisi)
Merve harmancı (Mimarlık Öğrencisi)
Benan Dönmez (Mimarlık Öğrencisi)
3. Ekip Başı:
Cihat Ünaldı (Y.Mimar)
Ekip Elemanları:
Ayşen Gümrükçü Çetiner (Y.Mimar)
Beste Erel (Peyzaj Mimarı)
Merve Özbay (Şehir Plancısı)
Gözde Ağartan Ünaldı (Şehir Plancısı)
4. Ekip Başı:
Halis Saygı (Kentsel Tasarımcı / Peyzaj Y. Mimarı)
Ekip Elemanları:
Barış Ekmekçi (Peyzaj Y.Mimarı)
İsmihan Durgun (Mimar)
Onur Topuz (Şehir Plancı)
Sinem Özdede (Peyzaj Mimarı)
Danışmanlar:
Gülistan Durmaz (Mimar)
Cafer Akdeniz (3D Modelleme Uzmanı)
Mersel Bujak (Grafik Tasarımcı)
- Ana Sayfa
- Birincilik Ödülü
- Birincilik Ödülü'nden Örnekler
- İkincilik Ödülü
- İkincilik Ödülü'nden Örnekler
- İkinci Mansiyon
- İkinci Mansiyon'dan Örnekler
- Dördüncü Mansiyon
- Dördüncü Mansiyon'dan Örnekler
- Beşinci Mansiyon
- Beşinci Mansiyon'dan Örnekler
- Birinci Satın Alma Ödülü
- Birinci Satın Alma Ödülü'nden Örnekler
- İkinci Satın Alma Ödülü
- İkinci Satın Alma Ödülü'nden Örnekler
- Üçüncü Satın Alma Ödülü
- Üçüncü Satın Alma Ödülü'nden Örnekler
Bütün yorumları forumda okuyun!