Yarışma Projeleri

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması

Tarih: Ağustos 2010
Ana Sayfa


Düzce Ticaret ve Sanayi Odası''nın düzenlemiş olduğu "Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması" nın sonuçları belli oldu. Sonuçlara göre dereceye giren ekipler şu şekilde sıralanıyor:

1. Ödül

Bülent Çetin Y.Mimar (YTÜ), Hakan Özbek Y.Mimar (İTÜ),
Köksal Aksoy Y.Mimar (OGÜ-YTÜ)

Yardımcılar:
Özge Yenidağ Mimar (İTÜ), Seçim Erhan Tanrıkulu Öğrenci (İTÜ)
İnşaat Mühendisi Ali Rıza Çakıt İnş.Müh. (İTÜ)

2. Ödül
Aslı Özbek Mimar(GÜ), Nihat Eyce Mimar(GÜ)
İnşaat Mühendisi: Erdoğan Levent Aksaray İnş.Müh. (İTÜ)

3. Ödül
Ekip Temsilcisi: Tuğrul Büyükkköken Mimar(SÜ)

Yardımcı: Seda Büyükköken Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi: Ethem Uygar Koçkan İnş.Müh.(KTÜ)

1. Mansiyon
Bilge Kaan Duran Mimar (İYTE)

Danışmanlar: Kadir Öztürk Y.Mimar, Kıvılcım Duruk Y.Mimar
Yardımcı: Ayşe Çolakoğlu Öğrenci
İnşaat Mühendisi: Necdet Demirel(DEÜ)

2. Mansiyon
Ekip Başı: Ayhan Usta Doç.Dr.Y.Mimar (KTÜ)

Gülay Usta Prof.Dr.Y.Mimar (KTÜ), Ali Kemal Şeremet Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi Gökhan Beşbaş İnş.Müh.(GÜ)

3. Mansiyon
Osman Güneş Erden Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi: Gökhan Beşbaş, İnş.Müh.(GÜ)

4. Mansiyon
Tolga İltir Mimar(GÜ), Fatih Taş Mimar (İYTE)

Danışmanlar: Selçuk Doğramacı Mimar, Kıvılcım Duruk Y.Mimar
İnşaat Mühendisi: Necdet Demirel İnş.Müh (DEÜ)

5. Mansiyon
Ekip Başı: A.Tamer Başbuğ Mimar (ADMMA)
Hasan Özbay Y.Mimar (ADMMA-ODTÜ), Aslı Özbay Y.Mimar (MSÜ-ODTÜ),
C.Baran İdil Şehir Plancı/Y.Müh.Mimar (İTÜ), Mustafa Kaan Özdoğan Mimar (DEÜ)

Yardımcılar: Tuba Tuncalı Mimar(MSGÜ), Deren Uysal Öğrenci (DEÜ), Elif Suna Akşıray Öğrenci (DEÜ), Dilara Ölmez Mimar (GÜMMF), V.Murat Ölgün Mimar (GÜMMF), Müge Bilgi Mimar (ODTÜ), Yılmaz Manav Mimar (GÜMMF), Banu Çınar Mimar (GÜMMF)
İnşaat Mühendisi: Ergün Dinçer (DEÜ)

Satınalma
Selamettin Şerifoğlu Y.Mimar(D.G.S.A)

Yardımcı
Pınar Çalışır Mimar (KTÜ)
İnşaat Mühendisi, Rıfat Levent

Satınalma
Hakan Evkaya Mimar (GÜ), Kutlu İnanç Bal Mimar (GÜ)
İnşaat Mühendisi: Ahmet Altan Eryılmaz İnş.Müh. (UÜ)

Satınalma
İrfan Dursun Mimar (AÜ), Umut Özdemir Mimar (YÜ)

Yardımcı: Özgür Yerli Peyzaj Mimarı (AÜ), Ferdi Ergan İnş.Tek.
İnşaat Mühendisi: Murat Öner (İÜ)

Satınalma
Ebru Can Mimar(GÜ)

İnşaat Mühendisi, Kemal Emin (GÜ)

Satınalma
Deniz Ceyhun Baykan(EÜ)
M.Nedim Dikmen Mimar (Z. M.M.Y.O)
A.Murat Erayman Mimar (KTÜ)

Danışman
Elif Dikmen Diriöz Peyzaj Mimarı (YÜ)
İnşaat Mühendisi, Yüksel Konkan Y.İnş.Müh. (ODTÜ)

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası Ulusal Mimari Proje Yarışması
Yarışma Projeleri Arşivi
Dönem içinde yayınlanan projelerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz proje başlığını listeden seçiniz.