1. Ödül
Küçükçekmece Belediyesi tarafından Mayıs 2008’de, yaklaşık 800.000 nüfuslu Küçükçekmece’de çağdaş planlama ve kentsel tasarım ilkeleri doğrultusunda; kimlikli, çevreye duyarlı, nitelikli bir alt merkezin yaratılması amacıyla açılan ulusal kentsel tasarım proje yarışması Eylül 2008’de sonuçlandı.
Birinci Ödül
Ervin Garip (Ekip Başı)
Banu Garip
Alev Özkan
Kamer Özaydan
Yardımcı
M.Türker Emeklier
İkinci Ödül
Özgür Bingöl (Ekip Başı)
İlke Barka
Emre Savga
Tuba Bilgiç
Berna Göl
Ebru Firidin Özgür
Nermin Tirben
Üçüncü Ödül
Can Kubin (Ekip Başı)
Zeynep Eraydın
Burak Özdöver
Derya Duman
Yardımcılar
Berk Kesim
Ahmet Polat
Meltem Şentürk
Halis Özkan
Danışman
Serdar Özbay
Mansiyon Kazanan Ekipler
Ekip 1
Zafer Akdemir (Ekip Başı)
Feride Önal
Ercan Koç
Ali Kılıç
Selen Adanur Gönenç
Yardımcılar
Mehmet M. Tural
Alişan Özpolat
Nihan Gürel
F. Eren Güral
Serhat Çalık
Ekip 2
Melike Altınışık (Ekip Başı)
Feyza Çiloğlu
Ceyda Altınışık
Mimari Danışmanlar
Samer Chamoun
Daniel Widrig
Ekip 3
Murat Yüksel (Ekip Başı)
Doğan Onur Araz
Gökhan Kulöz
Oknur Çalışkan
Mustafa Oytun Bilsel
Mehmet Zeyat Hattapoğlu
Jülide Alp
Cenk Köklü
Yardımcılar
Muhammed Sait Uyar
Nusret Arslan
Yalınay Gürçay
Yiğit Öztürk
M.Salih Çıkman
Ekip 4
Erhan Vural (Ekip Başı)
Hasan Gümüşsoy
Demet Karaoğlu
Ozan Can Özübal
Yardımcılar
Ozan Özdilek
Gökhan Kodalak
Çigdem Karamürsel
Ekip 5
Ramazan Avcı (Ekip Başı)
Seden Cinasal Avcı
Merih Feza Yıldırım
Serdar Uslubaş
Vedat Ateş
Orhan Demirel
Erkan Halıcı
Yardımcı
Ahmet Buğra Avcı
Satınalma Kazanan Ekipler
Ekip 1
Coşkun Üreyen
Kumru Alpaydın
Gülcan Kaya
Berna Çapraz
Nur Belkayalı
Özcan Temurer
Yardımcı
Abdullah Onurşahin
Ekip 2
Süleyman Akkaş (Ekip Başı)
Ahmet Çorapçıoğlu
Nihal Şenkaya Akkaş
Fehmi Curkiç
Esen Fidan
Yardımcılar
Şehri Kaygısız
Mehmet Vaizoğlu
Utkan Yönter
Mehmet Düzen
Hilal Şenkaya
Ekip 3
Özhan Ertekin
Engin E. Eyüboğlu
Yüksel Demir
Özlem Özer
Süveyda Bayraktar
N. İpek Çetin
H. Ayşegül Tekin
Alican Atagür
Yardımcılar
Gizem Candemir
Ekin Aytaç
Hakan Özcan
Fatih Albayrak
Burak Koltukoğlu
Deniz Güvenci
Fatih Gurbetoğlu
Ekip 4
Hakan Bağcı (Ekip Başı)
Nazlı Tınaztepe
Aysun Kuyumcu
Aliye Filik
Yardımcı
Gökçe Nazan Gündüz
Ekip 5
M. Emre Aysu (Ekip Başı)
O. Bürgehan Aysu
H. Haldun Er
M. Buğra Yerliyurt
Yardımcılar
Bora Yerliyurt
Rehai Aytek Akçakaya
A. Erdem Baydemir
Dilek Gültekin
Ömür Ramazan AksoyKüçükçekmece İlçesi Kent Merkezi Ulusal Kentsel Tasarım Proje Yarışması
- Ana Sayfa
- 1. Ödül Hakkında
- 1. Ödül'den Örnekler
- 2. Ödül Hakkında
- 2. Ödül'den Örnekler
- Arkiv'de Özgür Bingöl
- Arkiv'de İlke Barka
- 3. Ödül Hakkında
- 3. Ödül'den Örnekler
- Mansiyon (Murat Yüksel-D. Onur Araz-Gökhan Kulöz-Oknur Çalışkan-M. Oytun Bilsel-M. Zeyat Hattapoğlu-Jülide Alp-Cenk Köklü)
- Mansiyon (Erhan Vural-Hasan Gümüşsoy-Demet Karaoğlu-O. Can Özübal)
- Mansiyon (Ramazan Avcı-Seden Cinasal Avcı-M. Feza Yıldırım-Serdar Uslubaş-Vedat Ateş-Orhan Demirel-Erkan Halıcı)
- Satınalma (Coşkun Üreyen-Kumru Alpaydın-Gülcan Kaya-Berna Çapraz-Nur Belkayalı-Özcan Temurer)
- Satınalma (Süleyman Akkaş-Ahmet Çorapçıoğlu-Nihal Şenkaya Akkaş-Fehmi Curkiç-Esen Fidan)
- Satınalma (Özhan Ertekin-Engin E.Eyüboğlu-Yüksel Demir-Özlem Özer-Süveyda Bayraktar-N.İpek Çetin-H.Ayşegül Tekin-Alican Atagür)
- Satınalma (Hakan Bağcı-Nazlı Tınaztepe-Aysun Kuyumcu-Aliye Filik)
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!