Haberler

Trump Towers Şişli satışa hazır

Tarih: 2 Haziran 2008 Kaynak: Radikal
270 bin metrekarelik proje, iki kule ve iki kuleyi alttan bağlayan lüks bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Trump yapıları arasında yer alacak Trump Towers Şişli’nin satışları başlıyor. Trump, ‘Türkiye’deki yatırımımızda kendimizi güvende hissediyoruz’ dedi.

Dünyanın efsanevi emlak devi Trump’ın New York Merkez Ofisi, Avrupa ve Türkiye’de gerçekleştirdikleri ilk proje olan İstanbul’daki Trump Towers Şişli’de görülmemiş bir başarı yakaladıklarını açıkladı.

Trump Organization Geliştirme ve Devralma İkinci Başkanı Ivanka Trump, “İstanbul’daki bu muhteşem emlak projesini Türkiye’deki ortağımızla birlikte inşa etme ve pazarlama konusunda çok heyecanlıyız. Bölgede yatırım yapmak için zamanlamanın mükemmel olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin büyüme hızı ve potansiyel büyüme hızı inanılmaz yüksek. Şişli’deki projemize yatırım yaparken kendimizi güvende hissediyoruz” diye konuştu.

İki kule ve bir merkez
Biri ofis, diğeri rezidans olarak projelendirilen iki kule ve büyük bir alışveriş merkezinden oluşacak Trump Towers kompleksi, İstanbul’un merkezinde, yüksek kaliteli, prestijli, lüks ve modern mimarisiyle dünyanın önde gelen Trump yapıları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Trump Towers Şişli’de, ideal yaşam tarzı deneyimini dünya standartlarında konfor, servis ve alışveriş merkeziyle birlikte sunacaklarını söyleyen Ivanka Trump, Türkiye’de ve Avrupa’da bu konuda tek olacaklarını açıkladı. Konut ve ofis merkezleri dışında Trump Towers Şişli’nin dünya markalarını yakalayan mükemmel bir alışveriş merkezi olacağı da belirtilen Trump’ın New York Merkez Ofisi’nin açıklamasında İstanbul’da hiçbir yerde yaşanılamayacak bir alış veriş keyfinin sunulacağını kaydedildi.

Trump’ın açıklaması
Trump New York Merkez Ofisi’nin dün yaptığı açıklama şöyle: “Trump Towers Şişli, satış öncesi dönemine büyük bir taleple giriyor. Başarılı lansmanla kamuoyuna tanıtılan projede yer alan konutlar satılmaya başlandı. 270 bin metrekarelik proje, iki kule (biri lüks residence, diğeri de A+ tip ofis) ve iki kuleyi alttan bağlayan lüks bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Trump Towers Şişli, Trump Organization Şirketi’nin Türkiye ve Avrupa’daki ilk ortak projesi.” Trump Organization Geliştirme ve Devralma İkinci Başkanı Ivanka Trump da, “İstanbul’daki bu muhteşem emlak projesini inşa etme ve pazarlama konusunda çok heyecanlıyız.

Bölgede yatırım yapmak için zamanlamanın mükemmel olduğuna inanıyoruz. Türkiye’nin potansiyel büyüme hızı inanılmaz yüksek. Şişli’deki projemize yatırım yaparken kendimizi güvende hissediyoruz” dedi.

İnşaat hızla devam ediyor
Satış öncesinde inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Kat planları, iç tasarım ve kullanılacak malzemeler Trump standartlarına göre belirleniyor. Bu standartlar tüm Trump projelerinde olduğu gibi emlak piyasasında sınıfındaki en yüksek çizgide. Konut ve ofis kulelerinin mükemmelliği ve ince zevkini yansıtacak olan alışveriş kompleksi, Türk insanına, özellikle de kadınlara İstanbul’da başka yerde bulamayacakları mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatacak.

Trump Towers, alışveriş merkezinde yer alacak mağazalar için dünyaca ünlü alışveriş şehirlerinde olduğu gibi İstanbul’un ününe ün katacak yaşam tarzı ve tüketim markalarıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Ivanka Trump görüşme aşamasında olan markalar arasında Bloomingdales, Saks Fifth Avenue ve Abercromble & Fitch bulunduğunu, halen uluslararası SPA merkezleri ve dünyaca ünlü restoran zincirlerinin de alışveriş merkezinde yer almaları konusunda çalışmalar devam ediyor.

Mecidiyeköy’de yaklaşık 23 bin metrekarelik alan üzerinde inşası süren özel konseptli bir proje olarak yükselen Trump Towers İstanbul-Şişli’nin 2010 yılında tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor.

Güven kazanan bir imza
The Trump Organization, 1980 yılında tüm gayrimenkul geliştirme ve diğer Trump kurumsal iştiraklerini tek bir şemsiye altında toplamak amacıyla kuruldu. Trump, tüm dünyada lüks gayrimenkulün adı olarak güven kazanmış bir marka halini aldı.

Trump, New York’ta en büyük gayrimenkul geliştirme yöneticilerinden biri olmasının yanısıra, Las Vegas, Chicago, Miami, Los Angeles, Karayipler, Hawaii, Westchester, N.Y., Bedminster, N.J., Aberdeen, İskoçya, Dubai, BAE ve şimdi Dominik Cumhuriyeti, Cap Cana’da residans, hotel ve golf kulübü projelerini inşa ediyor.
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Temmuz 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.