Haberler

Firma Haberleri

Toplam 484 haber 25 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. haberden 20. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Hekimpanel''li Yeni Tip Panel Konteynerler Belçika''da (10 Haziran 2011)Prefabrik Yapı AŞ tarafından geliştirilen Hekimpanel''li yeni tip panel konteynerlerin ilk durağı Belçika şantiyeleri oldu.
Hekim Holding Son Teknoloji Yatırımlarıyla İzolasyon Sektöründe (10 Haziran 2011)Bir Hekim Holding kuruluşu olan Hekim Yapı mevcut üretim tesislerine bir yenisini daha ekleyerek, Mayıs 2011 de başladığı EPS üretimi ile izolasyon sektöründe yerini aldı. 2010 yılında almış olduğu yeni yatırım kararıyla, Hendek 2.Organize sanayi bölgesinde yeni fabrika yatırımını gerçekleştirdi.
Saint-Gobain Weber Yatırımıyla Boya ve Dış Cephe Üretim Kapasitesini 3 Katına Çıkarıyor (7 Haziran 2011)Saint-Gobain Weber, İzmir''deki merkez fabrikası sınırları dahilinde yeni bir boya ve dış cephe tesisi açtı. Yeni tesis yıllık kapasitede 3 kata yakın bir artış sağlayacak.
CEEG ve AKFEL GROUP; Güneş Enerjisi Sektöründe İşbirliği için Protokol İmzaladı (6 Haziran 2011)Akfel Group bünyesinde, Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde fotovoltaik enerji santral projelerine mühendislik, tedarik ve kurulum (EPC) hizmetleri veren Merk Solar Enerji, CEEG firmasına bağlı China Sunergy ile güçlerini birleştirmek üzere, TÜCSİAD''ın düzenlediğini 1.Türk-Çin İş Forumu''nda protokol imzaladı.
DORMA Dragon Festivalindeydi (3 Haziran 2011)DORMA Türkiye ekibi 28-29 Mayıs tarihleri arasında İstanbul - Haliç İmrahor Parkı''nda kurumlar arası gerçekleştirilen geniş katılımlı sportif etkinlik olan Dragon Festivali''nde yer aldı. 1 davulcu 16 kürekçiden oluşan takımlar 250 metrelik parkurlarda en iyi olmak için yarıştı.
ThyssenKrupp Elevator Mimarlık Ödülü için 2.692 Mimar Yarışıyor (26 Mayıs 2011)ThyssenKrupp Elevator Mimarlık Ödülü''nün kayıt süreci, İstanbul, Bakırköy''deki Afet Önleme ve Eğitim Merkezi için mimari tasarım fikri sunma yarışmasına yönelik büyük ilgiyi gözler önüne serdi.
Dyo Resim Yarışması Sergisi 6 İlde Sanatseverle Buluştu (18 Mayıs 2011)Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından gerçekleştirilen 34. Dyo Resim Yarışması''nda ödül alan ve sergilenmeye değer bulunan 70 eserin yer aldığı sergi, İstanbul''da başladığı Türkiye yolculuğunu altıncı durağı olan Ankara''da tamamladı.
Kale Fulya Showroom ile 360 Derece Hizmet (13 Mayıs 2011)Kale Grubu, mağazacılık anlayışı ile perakende sistemini yeniden düzenleyerek, örneğinin ilk mağazası olan Kale Fulya Showroom''un açılışını 12 Mayıs 2011 tarihinde yaptı.
Somfy Türkiye’den Dev Adımlar (13 Mayıs 2011)Somfy Türkiye, yatırımlarına devam ediyor. İzmir-Gaziemir''de faaliyete geçen yeni Somfy şubesi; tüm Ege Bölgesi''ne artık yeni adresinden ulaşacak. Somfy sistemleri ile ilgili eğitimlerin verildiği Somfy Okulu''nun da bulunduğu yeni şubede, satış, pazarlama ve satış sonrası olmak üzere tüm müşteri taleplerine artık daha profesyonelce cevap verilebilecek.
Kütahya Grubu''ndan Kütahya''ya "Yeşil" Hediye (10 Mayıs 2011)Sorunların çözümünde devlet ile kurumların kendilerini görevli saymaları gerektiği düşüncesinden yola çıkarak Kütahya Seramik Porselen Turizm AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral tarafından kurulan Nafi Güral Eğitim Vakfı sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.
ARDEX Varyap Meridian''da (21 Nisan 2011)Varyap Meridian projesinde ARDEX ürünleri tercih edildi. ARDEX seramik yapıştırıcıları ürünlerinin göstermiş olduğu performans, yüksek mukavemet, kolay ve rahat uygulama, çevreci ve tozuma yapmayan, tamamen kapalı ambalaj sistemi ve yüksek verim sayesinde bugüne kadar alışagelmiş yapıştırıcı özelliklerine yeni bir boyut getirdi.
Ytong, Türkiye''de Çevre Etiketi Alan İlk Marka Oldu (20 Nisan 2011)Ytong, yapı sektöründe bir ilke daha imza atarak ürettiği malzemelerin "çevre dostu" olduğunu kanıtladı. Ytong, dünyaca kabul edilen bir çevre etiketi olan Çevresel Ürün Deklarasyonu''na (Enviromental Product Declaration - EPD) Türkiye''de sahip olan ilk marka olmanın gururunu taşıyor.
Türk Aydınlatma Sektörü, İstanbul Light Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi''nde Buluştu (18 Nisan 2011)İstanbul Fuar Merkezi''nde kapılarını açan ve 7. kez Aydınlatma sektörünü bir araya getiren Uluslararası İstanbul Light, bu yıl Doğu Avrupa ve Ortadoğu''dan katılımcılar ve ziyaretçilerle Türkiye''yi sektörün en önemli buluşma noktası haline getirdi.
BASF Poliüretan''ın Yeni Showroom''unu Yılmaz Zenger Tasarladı (15 Nisan 2011)BASF''in, poliüretan operasyonel birimi olan BASF Poliüretan''nın İstanbul Pendik''deki sistem evinin Showroom''u yenilendi. Projeye ünlü mimar ve tasarımcı Yılmaz Zenger, tasarımlarıyla hayat verdi. Kendi projelerinde de poliüretana yer veren Zenger, mekanda, teşhir edilen ürünler bir yana herşeyi poliüretandan tasarladı.
Egepen Deceuninck PVC Profil ve Pencere Sektörü''nün En Beğenilen Markası Seçildi (8 Nisan 2011)Doğan Medya Grubu''nun ekonomi alanındaki dergisi Capital ve Adecco Araştırma Şirketi, 24 Ağustos 2010 - 12 Kasım 2010 tarihleri arasında en önemli 35 sektör ile ilgili olarak online araştırma tekniği kullanılarak, 7.500 yöneticiye online anket, 3.000 yöneticiye telefonla anket yaparak sektörlerin en beğenilen şirketlerinin sorulduğu bir çalışma yürüttü ve bu detaylı çalışmanın sonuçları, ödül töreni ile Türkiye''de duyuruldu.
ThyssenKrupp Elevator Madrid''de Yeni Bir Asansör Fabrikası Açıyor (7 Nisan 2011)Türkiye''de de başarıyla faaliyet gösteren ThyssenKrupp Elevator, üretim tesislerinden birini İspanya''nın başkenti Madrid''de açtı.
"İhracatın Yıldızları Ödülü" KALE Kilit''in Oldu (6 Nisan 2011)Kale Kilit, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri''nin (İMMİB) gerçekleştirdiği 2010 İhracatın Yıldızları Ödül Töreni''nde, "Metal Eşya" kategorisinde en fazla ihracat gerçekleştiren kurum olarak üst üste beşinci kez birinciliği elde etti. Kale Kilit, bu ödüle 2010 yılında yaptığı 62 Milyon USD''lık ihracat tutarı ile ulaştı.
SERSA''da Hakan Çanakcı Dönemi (5 Nisan 2011)Türkiye Seramik Federasyonunda 25 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilen SERSA (Seramik Sağlık Gereçleri Üreticileri Derneği) Olağan Genel Kurul toplantısında Çanakcılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çanakcı, SERSAYönetim Kurulu Başkanı seçildi.
Park Dış Ticaret AŞ''nin Ticari Ünvanı Tremco illbruck Dış Ticaret AŞ Olarak Değiştirildi (31 Mart 2011)Park Dış Ticaret Anonim Şirketinin ticari ünvanı, 25 Mart 2011 tarihi itibari ile Tremco illbruck Dış Ticaret A.Ş. olarak değişti. Bu değişiklik sonucunda Türkiye, Tremco illbruck''un Avrupa genelinde kendi adıyla faaliyet gösterdiği 15. ülke olarak yer aldı.
Demirören AVM''nin Aydınlatması Nova''dan (28 Mart 2011)İstiklal Caddesi''nde açılan Demirören AVM''nin aydınlatması Nova Aydınlatma tarafından yapıldı. Tamamı LED aydınlatma ile yapılan merkezde amaç elektrik tüketimini düşürmek oldu. Bu sayede elektrik tüketiminden de %62 değerinde tasarruf sağlandı.
Toplam 484 haber 25 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. haberden 20. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.