Yarışma Projeleri

Bursa Yıldırım Belediyesi Kaplıkaya Rekreasyon Vadisi Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması

Tarih: Ocak 2006
Proje Ana Sayfa

Bursa Yıldırım Belediyesi Kaplıkaya Rekreasyon Vadisi Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması''nda birincilik ödülü Hakan Dalokay ve ekibine verildi. Jüri tarafından açılan sonuçlara göre;

1.Ödül
Ekip Başı: Hakan Dalokay, Y.Mimar
Sedvan Teber, Şehir Plancısı
Belemir Güzer
Celal Abdi Güzer, Y.Mimar

Yardımcılar:
Aydın Işık, Y.Mimar
Mert Velipaşaoğlu,Öğrenci
Metin Erçel, Öğrenci
Simtaç Yücel, Y.Peyzaj Mimarı
Ümit Tarık Yaşar, Öğrenci
Onur Köprülü, Peyzaj Mimarı

Maket:
Eşref Maranlı

2.Ödül
Ekip Başı: Kemal Özgür, Peyzaj Mimarı
Mustafa Şahin, Mimar
Bayazıt Oğuz Ayoğlu, Peyzaj Mimarı
Tuğba Akyol, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:
Fuat Özgen Ergün, Öğrenci
Mustafa Terzioğlu, Öğrenci
Keykubat Aras, Peyzaj Mimarı
Meltem Şentürk, Peyzaj Mimarı
Hande Uluğ, Peyzaj Mimarı
Figen Dilek, Peyzaj Mimarı
Alper Özgür, Öğrenci
Özhan Öztürk, Öğrenci
Irmak Ayoğlu, Öğrenci

3.Ödül
Ekip Başı: Devrim Çimen, Mimar, Kentsel Tasarım Uzmanı
Sertaç Eren, Şehir Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı

Danışmanlar:
Tansu Dinçer, Y.İnş. Müh.
Sinan Burat, Peyzaj Mimarı

1.Mansiyon
Ekip Başı: Haydar Yeşil, Mimar
Sevinç Gündoğdu, Peyzaj Mimarı

Danışman:
Nalan Özkadif , Şehir Plancısı, Kentsel Tasarım Uzmanı

Yardımcılar:
Gonca Taşdemir,Mimar
Nurcan Yıldız, Mimar
Arzu Bora, Mimarlık Öğrencisi
Linda Güzel

2.Mansiyon
Ekip Başı: Özgür Bingöl, Y.Mimar
İlke Barka, Mimar
Emre Savga, Mimar

Danışman: Nevzat Akçaoğlu, İnş. Müh.

Yardımcı:
Özgür Özer, Mimarlık Öğrencisi

3.Mansiyon
Ekip Başı: Nimet Aydın, Y.Mimar
Gizem Turgut, Mimar
Kezban Ünal

Yardımcılar:
Burcu Poyrazoğlu, Mimar
Ali Düzdağ, Mimar
Mehmet Altıkulaç, Mimar
Evrim Sunal, Mimar
Aslı Apaydın, Mimar
Seda Aydın, Mimar
Mevlüde Gervan, Mimar

Maket :
Celal Şekerci
Halit Zengin

4.Mansiyon
Ekip Başı: Arzu İrem Mollaahmetoğlu Falay, Mimar
K. Ferhan Yürekli, Mimar

Yardımcılar:
Zeynep Aytemir
Hakan Sakarya
İpek Baycan

5.Mansiyon
Ekip Başı: Murat Eriç, Y.Mimar
Arbil Ötkünç, Y.Mimar
Cüneyt Diri, Y.Mimar
Halit Yaşa Ersoy, Y.Mimar
Savaş Ekinci, Y.Mimar
Ümit Arpacıoğlu, Y.Mimar

Yardımcılar:
Barış Küçük, Mimarlık Öğrencisi
Engin Alan, Mimarlık Öğrencisi
Özlem Altınkaya, Mimarlık Öğrencisi
Tuğba Uzun, Mimarlık Öğrencisi

Satınalma 1
Ekip Başı: M.Murat Uluğ, Y.Mimar
Eylem Pala Uluğ, Mimar

Danışman: Dilek Albayrak

Satınalma 2
Ekip Başı: Dilek Topuz Derman, Mimar
Deniz Çiler Erkan, Mimar

Yardımcılar:
Cihan Sinan Bostancı, Mimar
Mehmet Zafer Ünal, Mimar
Didem Yavuz, Mimar
Senem Avcı, Mimar
Onur Canvarol, Mimar

Satınalma 3
Ekip Başı: Sunay Erdem
Günay Erdem, Mimar
Pınar Özyılmaz, Peyzaj Mimarı
Mehmet Nazım Özer, Şehir Plancısı

Danışmanlar:
Dr.Gül Sayan Atanur, Peyzaj Mimarı
Volkan Şaşmaz, Mimar

Yardımcılar:
Volkan Müftüoğlu, Peyzaj Mimarı
Pınar Dursun, Öğrenci
Hande Eren, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Semiha Demirbaş, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Aydagül İpek, Peyzaj Mim. Öğrencisi
Gözde Töreyen, Peyzaj Mim. Öğrencisi

Satınalma 4
Ekip Başı: Ayhan Abanozcu, Mimar
Kemal Özkan, Mimar
Kazım Türksöz, Mimar

Yardımcılar:
Murat Cellat, Mimar
Gönül Özkan, Ziraat Müh.
İdil Türksöz, İç Mimar

Satınalma 5
Ekip Başı: Duygu Doğan, Mimar
Aslı Çalıkoğlu, Y.Mimar

Danışmanlar:
Deniz Aslan, Y.Mimar, Peyzaj Mimarı
Erim Gürdal, Y.İnş. Müh.

Yardımcılar:
Esra Doğan, Mimar
Ceren Kerpiç, Mimar
Evren Öztürk, Mimar
Ali Paşaoğlu, Mimar

Bursa Yıldırım Belediyesi Kaplıkaya Rekreasyon Vadisi Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Bursa Yıldırım Belediyesi Kaplıkaya Rekreasyon Vadisi Kentsel Tasarım ve Mimari Proje Yarışması
Yarışma Projeleri Arşivi
Dönem içinde yayınlanan projelerin listesi aşağıdadır. Ayrıntılarına ulaşmak istediğiniz proje başlığını listeden seçiniz.