Ürün Tanıtımı

2006 Yılı Ürün Tanıtımları

Toplam 43 ürün tanıtımı 3 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Otari’den Yükseltilmiş Döşemelere ve Normal Kullanıma Uygun Yepyeni Karo Halı ModelleriOtari’den Yükseltilmiş Döşemelere ve Normal Kullanıma Uygun Yepyeni Karo Halı ModelleriKaro halı, renkler ve desenler karıştırılarak bordürler, şeritler, diyagonaller oluşturulmasına imkan veriyor. Farklı renk ya da desenlerle mekansal ayırım yaratılabiliyor, insan trafiği istenilen şekilde yönlendiriliyor.
Lamp 83’ten İleri Teknolojinin Avantajlarını Tasarım ile Birleştiren NeospotLamp 83’ten İleri Teknolojinin Avantajlarını Tasarım ile Birleştiren NeospotLamp 83’ün yeni ürünü Neospot; mekan estetiğini bütünleyip zenginleştiren şık tasarımı, ileri teknolojisi sayesinde müşterilerine birçok avantaj sunuyor oluşuyla benzerlerinden ayrılan, yepyeni bir ürün.
Otari’den Endüstriyel Yoğun Dolaşıma Uygun Kauçuk Zemin KaplamalarıOtari’den Endüstriyel Yoğun Dolaşıma Uygun Kauçuk Zemin KaplamalarıÖzel donanımlı nora® kauçuk zemin kaplamaları, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde çeşitli performans ve trafik standartlarına dayanıklı olarak üretiliyorlar. Böylece; aynı fabrikanın üretim, pazarlama ve satış bölümlerinde birbiriyle uyumlu, ancak birbirinden farklı donanım ve dayanımda kauçuk zemin kaplaması bir arada kullanabiliyor.
Ersa''dan Domino Serisi Ofis MobilyalarıErsa''dan Domino Serisi Ofis MobilyalarıDomino, sade formundan gelen estetik ve sağlamlığın yanısıra, birbiriyle eşleşerek çok çeşitli varyasyonlara imkan veren sistem yapısıyla modern ofis yaşamının ihtiyaç duyduğu tüm kullanımlara cevap veriyor.
Lafarge Beton’dan Agilia Renkli®Lafarge Beton’dan Agilia Renkli®Agilia Renkli®, her türlü proje için Lafarge Beton’dan; estetik, dayanım ve fiyat olarak en uygun tasarım çözümleriyle yenilikçi bir beton olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Keskin’den Emarit Metal Çatı Kaplama MalzemesiKeskin’den Emarit Metal Çatı Kaplama MalzemesiEmarit, malzemeye bağlı klasik çatı sorunlarını ortadan kaldıran özellikleriyle çatı gibi çok önemli bir yapı elemanının tasarımında ufuk açan, özgün çözümler öneriyor.
“GROHE StarLight®” Özellikli Yeni GROHE Essence“GROHE StarLight®” Özellikli Yeni GROHE EssenceYüksek kalitedeki sıhhi tesisat sistemlerinin önde gelen global markası olan GROHE, geliştirdiği yeni teknolojilerle donattığı modelleriyle beğeni topluyor.
Lafarge Çatı Çözümleri''nden Nefes Alan Modüler Çatı SistemiLafarge Çatı Çözümleri''nden Nefes Alan Modüler Çatı SistemiBraas Modüler Çatı Sistemi, özellikle kiremitler ile çatı yüzeyi arasında kalan boşluğun sürekli ve etkin bir şekilde havalandırması esasına dayanıyor. Sağlıklı bir çatıda, havalandırma şart. Aksi takdirde, çatı içine sızan olası su damlacıklarının yoğuşması sonucunda nem, yosunlaşma, bakteri gibi sağlıksız ortam şartlarının oluşması önlenemiyor ve sağlıksız bir çatı oluşuyor. Çatıyı oluşturan malzemelerin, gerçek fonksiyonlarını yerine getirebilmesi ve uzun ömürlü olabilmeleri ve aynı zamanda nem ve rutubetten arındırılmış bir çatı ortamı yaratmak için kiremit altında belirli bir hava sirkülasyonu yaratmak çok önemli.
Otari’den noraplan® fossil ve norament® luxor SerileriOtari’den noraplan® fossil ve norament® luxor SerileriLondra’da açılan Evelina Çocuk Hastanesi, diğer hastanelere hiç benzemiyor. Tasarım sürecinde kardeş hastanede yatmakta olan çocuk hastalarla daimi iletişim halinde olan Hopkins Mimarlık temsilcileri, plan şeması, kullanılacak renkler ve iç mekan temalarıyla ilgili çocukların tercihleri doğrultusunda tasarımı şekilendirirken, hastane işletmecileri de tasarımın modern çocuk hastanelerinin ihtiyacına cevap vermesini kontrol edince, ortaya 16.000m 2 son teknolojinin imkanlarıyla donatılmış renkli, yaratıcı ve özel bir hastane çıkıyor.
Serel''den Çocuklara Özel Banyo TakımlarıSerel''den Çocuklara Özel Banyo TakımlarıYapı sektöründe yeni trendlerin öncüsü, modern tasarımlarıyla banyoların vazgeçilmez bütünleyicisi ve ‘ilk’lerin yaratıcısı Serel çocuklar için klozet ve lavabo tasarımı yarattı.
DESi Alarm & Güvenlik’ten Çelik Kapılara Özel Parmak İzi ve Uzaktan Kumandalı Giriş Kontrol SistemleriDESi Alarm & Güvenlik’ten Çelik Kapılara Özel Parmak İzi ve Uzaktan Kumandalı Giriş Kontrol SistemleriElektronik güvenlik sistemleri sektöründe yaptığı yeniliklerle tanınan DESi, çelik kapılara özel parmak izi ve uzaktan kumanda ile çalışan otomatik kilit kontrol sistemlerini duyurdu.
Degora’dan “Belriv” Çatı Saçak Kaplama SistemiDegora’dan “Belriv” Çatı Saçak Kaplama SistemiYağmur indirme sistemlerinin öncü markası Nicoll, yeni geliştirdiği ve Fransa’da 2006 Nisan ayında lansmanı yapılan “Belriv” Çatı Saçak Kaplama Sistemi’ni, şimdi Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunuyor.
Otari’den Elektrostatik ve Akustik Özellikli Zemin KaplamalarıOtari’den Elektrostatik ve Akustik Özellikli Zemin KaplamalarıNora® Kauçuk Zemin Kaplamaları Ontario Bilim Merkezi’nde Çocukların Yaratıcılığına Katkıda Bulunuyor. 1969 yılında Toronto, Ontario’da açılan Bilim Merkezi, bilime sağladığı katılımcı yaklaşımca dünya çapında üne kavuşmuştu. Bugün aynı merkez, 3 yıl süren ve 47,5 milyon Dolar''a mal olan yenilenme projesiyle, yine bilim dünyasının gündemini meşgul ediyor.
Viko''dan Smartlife Akıllı Ev SistemiViko''dan Smartlife Akıllı Ev SistemiYaşanılan mekanları, gelişen teknolojiler ile bütünleştirerek daha konforlu, daha güvenli ve daha keyifli bir yaşam şekline dönüştürmek kısaca akıllı ev olarak tanımlanıyor. Ev içinde kullanılan bir çok kumandanın karmaşası yerine görsel ekranlı bir kumanda ile tüm cihazları kontrol etme rahatlığı akıllı ev teknolojileri için artık bir standart.
Philips Aydınlatma''dan  Led Aydınlatma SistemleriPhilips Aydınlatma''dan Led Aydınlatma SistemleriPhilips LED Aydınlatma Sistemleri’nin pek çok ürün seçeneğinden biri olan Flexible tube LED esnek yapısı sayesinde her türlü formda kullanılabilir. Dekoratif minyatür tasarımı, Flexible Tube LED’in iç ve dış mekan uygulamalarında kolaylıkla kullanılabilmesini sağlıyor.
Otari’den Norament® Metro SerisiOtari’den Norament® Metro Serisi66,000 kişilik stadyumu ve büyük alışveriş merkeziyle futbolseverlerin hizmetine giren Arena’nın tüm yıl boyunca FC Bayern ve TSV 1860 taraftarları tarafından da yoğun olarak kullanılacak olan alışveriş merkezinde, sınırsız tasarım imkanları ve yüksek performasından dolayı Noraplan® Uni ve Nora®’nın en yeni ürünlerinden Norament® Metro modelleri kullanıldı.
Otari’den Yeni 35 Renk Alternatifi ile Karo HalılarOtari’den Yeni 35 Renk Alternatifi ile Karo HalılarOtari, sınırsız tasarım şansı veren karo halıda yepyeni 35 renk alternatifini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Karo halı, renkleri ve desenleri karıştırarak bordürler, şeritler, diyagonaller oluşturulmasına imkan veriyor.
Meridyen Yapı''dan Compact Laminat Giydirme Cephe SistemleriMeridyen Yapı''dan Compact Laminat Giydirme Cephe SistemleriCompact Laminat (Masif Laminat); termosetting reçine emdirilmiş çok sayıda craft tabakalarının ön ve arka yüzeyine melamin esaslı dekor tabakasının gelmesiyle yüksek ısı (150°C) ve basınç (100 bar kg/cm2) altında preslenmesi sonrasında meydana gelen homojen cephe giydirme levhalarıdır.
Otari''den Yangına Dayanıklı Kauçuk Zemin KaplamalarıOtari''den Yangına Dayanıklı Kauçuk Zemin KaplamalarıPVC içermemesi, bir çok kimyevi solüsyona dayanıklılığı, sürtünmenin yoğun olduğu yüzeylerde meydana gelen çizik ve çatlaklara karşı direnci sayesinde hijyenik koşulları sağlamakla yükümlü çalışma alanlarında özellikle tercih ediliyor.
EA Aydınlatma‘dan “180° Dönebilen” Bir Ürün Ailesi: MelampoEA Aydınlatma‘dan “180° Dönebilen” Bir Ürün Ailesi: MelampoSadece İtalya’nın değil, dünyanın da dev aydınlatma firmalarından biri olan Artemide ile çalışan EA Aydınlatma, firmanın standart ürünlere karşı tasarladığı farklı bir ürün ailesi olan Melampo Serisi’ni kullanıcıların beğenisine sunuyor.
Toplam 43 ürün tanıtımı 3 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.