Ürün Tanıtımı

2009 Yılı Ürün Tanıtımları

Toplam 24 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
HYUNDAI - Akıllı Klozet Sistemleri HYUNDAI - Akıllı Klozet Sistemleri Kalitesi ve güvenilirliği ile kendini kanıtlamış dünyanın lider markalarından "HYUNDAI" çatısı altında yer alan HYUNDAI Elektrikli Klozet Sistemleri, Elit Uluslararası Ticaret Ltd. Şti.''nin distribütörlüğünde Türkiye pazarında satışa sunuluyor.
VELUX - Panjur SistemleriVELUX - Panjur SistemleriVELUX Panjur Sistemleri altı farklı koruma fonksiyonunu bir arada sunuyor. Özellikle pencerelerden kaynaklanan ısı kayıplarını %30 oranında azaltarak ekstra yalıtım sağlıyor.
Hotpoint-Ariston''dan Blackline SerisiHotpoint-Ariston''dan Blackline SerisiÜnlü tasarımcı Makio Hasuike''nin Hotpoint-Ariston için tasarladığı "Blackline" Serisi, Türkiye''deki yeni jenarasyon ürünler arasında yerini aldı.
Lamp 83 - RingLamp 83 - RingLamp 83''ten estetik formuyla tasarımları ve mekanları farklılaştıracak yepyeni bir ürün: Ring. Ankastre, sıva üstü ve sarkıt olarak üç modeli bulunan ürün, farklı alanlar ve farklı aydınlatma ihtiyaçları için estetik bir çözüm oluşuyla dikkat çekiyor.
İleri Düzey Mimari için Swisspearl Fiber-Cement Cephe Panelleriİleri Düzey Mimari için Swisspearl
Fiber-Cement Cephe Panelleri
İleri düzey mimariye hitap eden ve geniş tasarım özgürlüğü veren Swisspearl cephe panelleri, 1903 yılında kurulan İsviçre fabrikalarında üretiliyor.
Düz ya da Düşük Eğimli Çatılar için Yeni VELUX Güneş TüneliDüz ya da Düşük Eğimli Çatılar için Yeni VELUX Güneş TüneliVELUX, 65 yıldır gün ışığı ve temiz havayı evlere taşıyarak daha iyi ve kaliteli yaşam alanları yaratıyor.
Geberit''ten AquaClean Duşlu TuvaletGeberit''ten AquaClean Duşlu TuvaletGeberit''in ürettiği AquaClean Duşlu Tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor
Efes Alüminyum HavlupanEfes Alüminyum HavlupanAlüminyum, üstün özelliklerinden dolayı mimaride yaygın kullanım alanlarına sahip. Yüksek korozyon dayanımı, hafif olması, farklı tasarımlara olanak sağlaması alüminyumun sağladığı avantajlardan yalnızca bazıları.
Adana Çimento - Süper Beyaz Portland ÇimentoAdana Çimento - Süper Beyaz Portland ÇimentoBeyaz Portland Çimento, çimentoya renk veren bütün kimyasal maddelerin miktarlarının minimumda tutulduğu özel hammaddeler ile ileri teknoloji kullanılarak, ince öğütülmüş, dayanım kazanımı yüksek, estetik ve dekoratif özelliklere sahip hidrolik bir bağlayıcı.
Efes Alüminyum Radyatör - Nilüfer SerisiEfes Alüminyum Radyatör - Nilüfer SerisiMimarlar uzun seneler projelerinde radyatörleri mümkün olduğu kadar arka plana atmaya veya bir şekilde gizlemeye çalıştı.
Efes Alüminyum Radyatör - Kardelen SerisiEfes Alüminyum Radyatör - Kardelen SerisiUzun yıllar projelerde radyatörler mümkün olduğu kadar arka plana atıldı veya bir şekilde gizlemeye çalışıldı. Efes, 1997 yılından beri çağın metali alüminyumu modern hatlı, üstün performanslı radyatörlere dönüştürüyor.
VELUX Düz Çatı Sistemi VELUX Düz Çatı Sistemi VELUX yeni bir ürün ile kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunuyor. VELUX Düz Çatı Sistemi, çatı penceresi uygulamasının mümkün olmadığı düz veya düşük eğimli çatılardan (0-15 derece arası) gün ışığı ve temiz hava almak amacıyla geliştirilmiş.
Geberit AquaClean Duşlu TuvaletGeberit AquaClean Duşlu TuvaletGeberit''in ürettiği AquaClean Duşlu Tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor.
Era Mühendislik Endüstriyel Zeminler Ashford Formula Sıvı Yüzey SertleştiricisiEra Mühendislik Endüstriyel Zeminler
Ashford Formula Sıvı Yüzey Sertleştiricisi
1947''de Birleşik Devletler''de ilk piyasa çıkışından itibaren, Ashford Formula, tek başına beton yoğunlaştırma kavramını yaratmış ve bu kavramı geniş çevrelerce kabul gören ve tanınan bir endüstriye dönüştürmüş.
Indesit PrimeIndesit PrimeÜnlü İtalyan tasarımcı Giorgetto Giugiaro''nun Indesit için tasarladığı yeni beyaz eşya serisi "Indesit Prime", Nisan ayında Türk tüketicisiyle buluşuyor.
Orem''den Standart, Kuru, Kullanıma Hazır, Çevre Dostu Çürümez AhşapOrem''den Standart, Kuru, Kullanıma Hazır,
Çevre Dostu Çürümez Ahşap
Evlerin, tesislerin dış cephede kullanılan tüm ahşapları Orem''in dayanıklı, uzun ömürlü, çevre dostu Tanalith E ile emprenye edilmiş ahş ap ürünleriyle yenileniyor.
Lamp 83 - EvospotLamp 83 - EvospotÖzellikle son yıllarda ileri teknolojiye, Ar - Ge''ye ve tasarım sürecine yaptığı yatırımlarla müşterilerine kaliteyi ve beraberinde pek çok avantajı sunan Lamp 83''ten, tasarımı ve avantajları ile dikkat çeken yepyeni bir spot: Evospot.
Viko''dan Yeni Anahtar - Priz Serisi: KarreViko''dan Yeni Anahtar - Priz Serisi: KarreYaşanılan mekanlara değer katan Viko''dan minimal tasarım çizgilerine sahip yepyeni bir anahtar priz serisi: Karre.
İkizler Aydınlatma - Mağaza Aydınlatma Seçenekleriİkizler Aydınlatma - Mağaza Aydınlatma Seçenekleriİkizler Aydınlatma mağaza ve vitrin aydınlatmasının vazgeçilmezi olan ray spotlar ile ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.
VELUX Düz Çatı Sistemi VELUX Düz Çatı Sistemi VELUX yeni bir ürün ile kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunuyor. VELUX Düz Çatı Sistemi, çatı penceresi uygulamasının mümkün olmadığı düz veya düşük eğimli çatılardan (0-15 derece arası) gün ışığı ve temiz hava almak amacıyla geliştirilmiş.
Toplam 24 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.