Ürün Tanıtımı

2010 Yılı Ürün Tanıtımları

Allplan 2011Allplan 2011Allplan 2011, uygulanabilir her tasarımı mümkün kılan, entegre bir çizim sistemi arayanlar için ideal bir çözüm.
LUNAWOOD Thermowood (Isıl Ahşap) TeknolojisiLUNAWOOD Thermowood (Isıl Ahşap) TeknolojisiNormal atmosfer basıncında 180-230ºC ısı ve su buharı ile fırınlama işlemiyle elde edilen ahşaba Thermowood® (ısıl ahşap) deniyor.
ArchiCAD 14 - Açık Tasarım İşbirliği  ArchiCAD 14 - Açık Tasarım İşbirliği ArchiCAD 14, mimarlar ve AEC endüstrisinin çeşitli disiplinleri arasında BIM modellerinin farklı ihtiyaçları için köprü kurmaya yardımcı olan iş akışı çözümleri sunuyor.
Kotil''den Kalite Karo Halılar  Kotil''den Kalite Karo Halılar Avrupa''nın 1 numaralı karo halı üreticisi Mohawk''ın ve Amerika''nın hızla büyüyen ödüllü markası Contesse''in karo halılarını Türk tüketicisiyle buluşturan Kotil, bu alanda da kullanıcılarına zengin koleksiyonuyla güvenilir ve güçlü bir hizmet sağlıyor.
VELUX - Çatı Pencereleri için Panjur SeçenekleriVELUX - Çatı Pencereleri için Panjur SeçenekleriIsıdan korunmak ve odalarda tamamen karanlık yaratılmak istendiği zaman VELUX Panjur Sistemi en uygun çözüm. VELUX Panjur Sistemi dolu ve yağmur sesini azaltırken, aynı zamanda güvenlik de sağlıyor.
Yapı Merkezi Prefabrikasyon''dan Panelton® Yapı Merkezi Prefabrikasyon''dan Panelton® Panelton®, inşaatlara boşluklu yapısıyla hafiflik, çok yüksek döşeme hızıyla ekonomi getirir. Geniş açıklıkları geçebilmesi sayesinde tasarımda esnekliğe ulaşılır.
Lamp 83 - Helix AnkastreLamp 83 - Helix AnkastreLamp 83''ten teknolojiyi avantaja ve kullanım kolaylığına dönüştüren, estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor oluşuyla dikkat çeken, yepyeni bir ürün; Helix Ankastre.
Kale''den Çevre Dostu ÜrünlerKale''den Çevre Dostu ÜrünlerKale Banyo, tüketicilerinin gündelik hayatındaki gereksinimlerine olduğu kadar çevreye de dost ürünler üretmeye devam ediyor.
Velux Stor, Gölgelik ve Sineklik Seçenekleri Velux Stor, Gölgelik ve Sineklik Seçenekleri VELUX, 65 yıldır gün ışığı ve temiz havayı evlere taşıyarak daha iyi ve kaliteli yaşam alanları yaratıyor. VELUX''ün ana ürünü çatı pencereleri. Farklı özelliklere sahip modellerin ve boyutların yer aldığı çatı pencerelerinin yanı sıra çatı çıkış kapakları, güneş tüneli ve panelleri, teras çatı çözümleri ve yalıtım setleri gibi farklı ihtiyaçlara cevap veren geniş bir ürün portföyü mevcut.
Geberit Gömme Rezervuarları - Dizayn SerisiGeberit Gömme Rezervuarları - Dizayn SerisiPiyasada Geberit olarak da adlandırılan bu ürün, konusunda dünya lideri. Her türlü montaj şekline uygun rezervuar ve taşıyıcı sistemleri mevcut olup tuğla veya alçıpan duvarların içine veya aralarına monte edilen kullanıldıkları yerlerde ilave hijyen sağlayan şık görünümlü, ekonomik ve yer tasarruflu.
TIKKURILA''dan İç/Dış Mekan Ahşap ve Metal Boya - VernikleriTIKKURILA''dan İç/Dış Mekan Ahşap ve Metal Boya - Vernikleri1846''da kurulan TIKKURILA bulunduğu köye adını vermiş bir marka. İskandinavya, Orta, Doğu Avrupa ülkeleri ve Rusya''da pazar lideri konumunda. Üretim ağı bulunan 7 ülkeye ek olarak 11 ülkede satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdürüyor.
Yapı Merkezi Prefabrikasyon - PIZ Giydirme Cephe Sistemi Yapı Merkezi Prefabrikasyon - PIZ Giydirme Cephe Sistemi Yapı Merkezi Prefabrikasyon A.Ş. kurulduğu günden bu yana benimsediği "yapıda bilim ve ileri teknoloji" ilkesi çerçevesinde yeni bir sistem piyasaya sürdü: PIZ Giydirme Cephe Sistemi.
VELUX Güneş Tüneli VELUX Güneş Tüneli VELUX Güneş Tüneli, güneş ışığının ulaşamadığı ara kısımlarda kalan banyo, hol, giyinme odaları gibi mekanlara dışarıdan doğal aydınlık sağlamak amacıyla kullanılıyor.
Lamp 83 - Zero AnkastreLamp 83 - Zero AnkastreLamp 83''ten farklı estetik beklentilere cevap verecek, tavanla bütünleşik, yepyeni bir metal halide ankastre aygıt ailesi: Zero.
Geberit''ten Duşlu Tuvalet Geberit''ten Duşlu Tuvalet Geberit''in ürettiği AquaClean duşlu tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor.
İkizler Aydınlatma - LINEOİkizler Aydınlatma - LINEOİkizler Aydınlatma, yeni armatür serisi LINEO''yu, ilk olarak 11 - 16 Nisan 2010 tarihleri arasında Frankfurt''ta düzenlenecek olan Light+Building Fuarı''nda sergileyecek.
ArchiCAD 13''ten Büyük Projelere Büyük Kampanya!ArchiCAD 13''ten Büyük Projelere Büyük Kampanya!ArchiCAD® kullanıcılara mükemmel bir mimari tasarım yeteneği ve üretkenliği artırma becerisi sunuyor.
VELUX Düz Çatı Sistemi VELUX Düz Çatı Sistemi VELUX, kullanıcılarına modern ve pratik bir çözüm daha sunmak adına VELUX Düz Çatı Sistemi''ni geliştirmiş.
Dörken Sistem''den DELTA®-MSDörken Sistem''den DELTA®-MSDELTA®-MS, basınca dayanıklı yatay ve dikey yalıtımlar ve perimetrik izolasyon için en iyi koruma levhası.
Bürotime - Bölücü Panel SistemleriBürotime - Bölücü Panel SistemleriAçık ofis sistemlerinin giderek yaygınlaştığı çalışma hayatında, bölücü panel sistemleri, çalışanların ihtiyaç duyduğu bireysel alanları oluşturuyor.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.