Ürün Tanıtımı

2011 Yılı Ürün Tanıtımları

Litos Traverten Pres TaşLitos Traverten Pres TaşLitos, traverten taşını kendi teknolojisi ile buluşturarak mimaride ve tasarımda çığır açacak bir ürünle Türkiye''de.
Şahinoğlu - Banyo AksesuarlarıŞahinoğlu - Banyo AksesuarlarıŞahinoğlu ile banyolar adeta göz kırpıyor. Şahinoğlu, birbirinden zarif ve modern tasarıma sahip aksesuarları ile banyolarda ve diğer mekanlarda dört dörtlük bir uyum yaratıyor.
Geberit - MonolithGeberit - MonolithGeberit Monolith ürünü seramik rezervuarlar için şık bir alternatif sunuyor ve WC alanında mimari standartları belirliyor.
Işıklar Klinker Tuğla Grubu''ndan Yeni ÜrünlerIşıklar Klinker Tuğla Grubu''ndan Yeni ÜrünlerIşıklar Klinker Tuğla Grubu, Anadolu Serisi tuğla ürünlerini kullanıcılarının hizmetine sundu. Gerek cephede gerekse zemin kaplamalarında kullanılacak şekilde Pres ve Taban tuğla olarak üretilen tuğlaların özelliği, alışılmış tuğla modellerinden farklı olarak birbirine geçişli, degrade renklere sahip olmaları.
Alurad Radyatörler Alurad Radyatörler Alurad, "çapraz hava akımı" prensibini geliştirerek Klas modelinin temelini oluşturmuş.
Heper+Moonlight - WingsHeper+Moonlight - WingsDesign Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri, nitelikli tasarımları teşvik ederken, Türk endüstrisinin stratejilerine yön vermeyi ve toplumda tasarım farkındalığını yükseltmeyi hedefliyor.
Waterloc Yağmur Suyu Yönetim Sistemi Waterloc Yağmur Suyu Yönetim Sistemi Nicoll''un sunduğu Waterloc sistemi, sürdürülebilir bir yağmur suyu yönetimi için farklı ve yenilikçi bakış açısıyla etkin bir çözüm getiriyor.
Yapı Merkezi Prefabrikasyon''dan LifbetonYapı Merkezi Prefabrikasyon''dan LifbetonLif katkılı beton, 20. yüzyılın ortalarında gelişen ve 30 yıldan uzun bir zamandır tüm dünyada kullanılan; modern yapı sektörüne ekonomik, teknolojik ve estetik anlamda katkı sağlayan esnek bir yapı malzemesi.
AGK Yer  KaplamalarıAGK Yer KaplamalarıDünyanın ilk ve tek mikro dokuma tekniği ile dokunarak çevre bilinci içinde en az iplik kullanımı ile üretilmiş yüksek tasarımlı, ezilmeyen InterfaceFLOR Karo Halı yer kaplamaları, mükemmel performansı ile birlikte, bakım kolaylığı ve zengin renk desen seçenekleri ile mimar ve tasarımcıların hayallerini gerçekleştiriyor.
Lamp 83 - Evolution of LED Serisi Lamp 83 - Evolution of LED Serisi Geleceğin ışığı "LED" radyo açıldığında yanan kırmızı ışık artık hayatı aydınlatıyor. Bu kırmızı ışık evrim geçirdi. Rengi değişti, güçlendi ve artık beyaz olup hayatı aydınlatmaya, kırmızı, mavi ve yeşile dönüşüp çevreyi renklendirmeye başladı.
Alurad RadyatörlerAlurad RadyatörlerYuvarlak ve yumuşak hatlarıyla günümüzün tasarım tekniğini yansıtan Alurad Mistral, kullanıcıya farklı bir estetik duygusu veriyor. Gerek dilim ölçüleri ve radyatör alt - üst kapaklarının tasarımı, gerekse de ısıtma gücü gibi belli başlı özellikler, Mistral''i diğer radyatörlerden farklı kılıyor.
Panel Duş - Gold SerisiPanel Duş - Gold SerisiAltın, tarih boyunca zenginliğin ve hükümranlığın simgesi olmuş. İnsanlar en değer verdikleri varlıklarını altının kıymetiyle ölçmüş, onun değeriyle varlıklarının değerlerini daha da artırdıklarını düşünmüşler.
VELUX Güneş TüneliVELUX Güneş TüneliVELUX Güneş Tüneli, güneş ışığının ulaşamadığı yaşam alanlarına yüksek yansıtıcılı borular ile dışarıdan doğal gün ışığı taşıma prensibine dayanır.
Waldmann - Aydınlatma ÇözümleriWaldmann - Aydınlatma ÇözümleriYüksek oranda endirekt aydınlatma, tavan ve duvarlardan yumuşak yansıma, oda içerisinde homojen ışık dağılımı...
Holl Yapı''dan Yaylı Menteşe Çözümü ve Cam Kapı Sürgü Sistemi Holl Yapı''dan Yaylı Menteşe Çözümü ve Cam Kapı Sürgü Sistemi Tasarımın şık unsuru cam kapılarda, standart menteşe uygulama sırasında yere gömülen pompalar için yerin kazılmasına son veriliyor.
Dizayn Serisi Geberit Gömme Rezervuarları Dizayn Serisi Geberit Gömme Rezervuarları Dizayn Serisi Gömme Rezervuarlar her türlü montaj şekline uygun, taşıyıcı sistemlere sahip ve tuğla veya alçıpan duvarların içine veya aralarına monte edilerek kullanıldıkları yerlerde ilave hijyen sağlayan şık görünümlü, ekonomik ve yer tasarruflu ürünlerden oluşuyor.
ARDEX - PANDOMO® Duvar ve Zemin Kaplamaları ARDEX - PANDOMO® Duvar ve Zemin Kaplamaları PANDOMO® duvar ve zemin uygulama ürünleri, dekoratif, modern ve doğal görünümlü, saten dokulu, çimento esaslı yüzey kaplama sistemlerinden oluşuyor.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.