Ürün Tanıtımı

Geberit - Monolith



Hızlı ve Basit Tesisat için Yeni Ürün

Geberit Monolith ürünü seramik rezervuarlar için şık bir alternatif sunuyor ve WC alanında mimari standartları belirliyor.


Uyumlu
Kompakt ve yerden tasarruf sağlayan yapı, Geberit Monolith için sınırsız uygulama alanına yer açıyor. Sonuç olarak, bu yeni ürün hem yere oturan hem de ek olarak duvara asılı WC seramikleri ile kombine edilebiliyor. Neredeyse her tür duvar tipine ve zemindeki ya da duvardaki durum ne olursa olsun her drenaj değişkenliğine uygun.

Servis Kolaylığı
Her bir valf doğrudan erişilebilir tipte ve bakımı kolayca yapılabiliyor. Tüm parçalar Geberit''in yüksek taleplerini ve standartlarını karşılıyor. Aynı zamanda yedek parçaların uzun vadeli bulunabilirliği garantisine sahip.

Çok Yönlü Olanaklar
Geberit, tüm sıhhi tesisat tekniğini, bir cam ve alüminyum yüzey arkasında dahice saklıyor. Geberit Monolith, hem yenilenmiş hem de yeni yapılmış banyolara önemli vurgular katıyor.

Esnek
Modern banyolar, güzel şekillenmiş seramikler ve sade, şık musluklarla karakterize ediliyor. Bir banyoyu yenileme ya da yeni yapma farketmiyor, Geberit Monolith her duruma uyuyor. Yerden tasarruf sağlayan, sınırsız şık bir çözüm.

Üst Kalite
Bu ürün için güvenli cam ve alüminyum gibi sadece üst kalitede malzemeler kullanılıyor. Teknik bileşenler alışılagelmiş Geberit kalitesiyle üretiliyor.

iF Product Design Award
Tasarım Ödülü

Cam ve alüminyum gibi yüksek kaliteli malzemeler ve sade, sonsuz stilistik öğelerin kullanımı sayesinde, Geberit Monolith çok çeşitli banyo tasarımına uyuyor. Geberit Monolith, 50 yılı aşkın bir süredir en iyi marka tasarımı olarak kabul edilen "iF Product Design Award 2010" ödülünü aldı.



W: www.geberit.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: kk harf "e", byk harf "N", byk harf "E", byk harf "D", byk harf "P", say yedi

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.