Ürün Tanıtımı

2007 Yılı Ürün Tanıtımları

Toplam 37 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Kılıçoğlu’ndan Anadolu Medeniyetleri SerisiKılıçoğlu’ndan Anadolu Medeniyetleri SerisiTürkiye’nin lider kiremit üreticisi Kılıçoğlu, geçmişin izlerini Anadolu Medeniyetleri adını verdiği seri ile günümüze yansıtıyor. Serinin ilk ürünü Hitit Ateşi.
Otari''den Noraplan® - Stone SerisiOtari''den Noraplan® - Stone SerisiYüksek performans beklediğiniz alanlarda, gelişigüzel serpiştirilmiş zarif desen özelliği ve yansıtma kırıcı yüzey dokusuyla, her türlü mekanda kullanıma uygun olan stone serisi, ihtiyaca göre, elektrostatik ya da akustik özellikli olarak da temin edilebiliyor.
Lamp 83’ten Yeni Bir Sarkıt; MODELamp 83’ten Yeni Bir Sarkıt; MODELamp 83’ten; mağaza aydınlatması ihtiyaç ve beklentileri değerlendirilerek tasarlanmış, ileri teknolojiye ürünü, estetiğiyle mekanları bütünleyip zenginleştiren yepyeni bir sarkıt; Mode kullanıcıların beğenisine sunuldu.
Otari’den Egzotik Masif ParkelerOtari’den Egzotik Masif ParkelerGüzellikleri, dayanıklılıkları ve genel malzeme kalitesiyle tanınan egzotik masif parkeler, fabrika’dan cilalanmış olarak kullanıcılarla buluşuyor. Özel olarak kurutulan, çok hassas kalibre edilen ve aluminyum oksitli cilayla en son teknoloji kullanılarak hazırlanan ürünler, birbirinden ilginç renkleriyle mekanları zenginleştiriyor.
Nicoll''den Yeni Bir Ürün Gamı “Hazır Drenaj Kanal Sistemleri”Nicoll''den Yeni Bir Ürün Gamı “Hazır Drenaj Kanal Sistemleri”Nicoll’ ün 50 yılı aşkın deneyimi ile geliştirdiği ve EN 1433 Standardı kapsamında A15-D 400 sınıflarını içeren 1metre boyunda hazır kanal ve mazgal sistemleri gerek inşaat gerekse sanayi sektörlerinde mevcut olan büyük bir ihtiyaca cevap veriyor.
Lamp 83 - Tak&Kullan SistemiLamp 83 - Tak&Kullan SistemiTak&Kullan Sistemi, çerçeve ve iç gövdenin birbirinden ayrı oluşu sayesinde, kullanıcıyı ürün seçiminde özgür kılıyor. Tavana sabitlenen çerçeve içine yaylar yardımı ile yerleştirilen gövde kolaylıkla takılıp sökülebiliyor.
Lafarge Beton - Artevia™ Renkli DuvarlarLafarge Beton - Artevia™ Renkli DuvarlarModern tekniklerle üretilen, farklı renk seçenekleri ile estetik bir malzeme olan Artevia™ Renkli, hem düşey hem de yatay uygulamalarda kullanılabiliyor. Artevia™ Renkli Duvarlar, Lafarge imalat kalitesi ile projelerde hız ve ekonomi sağlıyor.
Kılıçoğlu’ndan Dereser PVCKılıçoğlu’ndan Dereser PVCKılıçoğlu mail dere çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Çatı deresi izolasyonlarında çinko ve galvaniz saç uygulaması yerine uzun ömürlü ve estetik bir çözüm: Dereser PVC.
Lamp 83 - PRO300 ve PRO300+ Profil Aydınlatma SistemiLamp 83 - PRO300 ve PRO300+ Profil Aydınlatma SistemiPRO300 ve PRO300+ Sistemi, zengin seçenek ve eklenebilir oluşuyla başka hiçbir yapısal taşıyıcı sisteme ihtiyaç duymadan farklı aydınlatma ihtiyaçlarına estetik bir çözüm sunuyor. Özel tasarlanmış estetik yapısı mekanlara değer katarken, lamba ve aygıt seçenekleri genel aydınlatma ve vurgu aydınlatması ihtiyaçlarının tek bir ürünle çözülmesini mümkün kılıyor.
Otari’den Spor Salonlarına Özel Kauçuk Yer Döşemesi: nora® sportsfloorOtari’den Spor Salonlarına Özel Kauçuk Yer Döşemesi: nora® sportsfloorZemin kaplaması seçiminde bakım kolaylığı, okul idareleri için her zaman önemli bir tercih kriter.
RocaKale – Yeni Nesil ArmatürlerRocaKale – Yeni Nesil ArmatürlerRocaKale, Yeni Nesil Armatürler serisi ile kalıpların dışına çıkıyor. RocaKale’nin armatür tasarımında edindiği birikim, Yeni Nesil Armatürler ile geleceğe aktarılıyor.
Braas Çatı Penceresi ÇözümleriBraas Çatı Penceresi ÇözümleriBraas çatı penceresi, tüketiciye, çatı projesinde herhangi bir değişiklik yapmadan ve ek maliyet getirmeksizin, çatı katını keyifli bir yaşam mekanı haline dönüştürme imkanı sağlıyor.
Kılıçoğlu – Cotto Ottomano Yer KarolarıKılıçoğlu – Cotto Ottomano Yer KarolarıKılıçoğlu tarafından Cotto Ottomano markası ile pişmiş kilden mamul yer karoları tüm dünyada Terra Cotta olarak bilinen özel bir ürün çeşidi olarak kullanıcılarına sunuluyor. Bu nedenle, Cotto Ottomano özel ve değişik olmayı hedefleyen, çevresinde doğanın sıcaklığını hissettirmek isteyen zevklere seslenen bir ürün olma özelliğini gösteriyor.
Bürotime – Micro Ofis Mobilyaları ve Lyon SerisiBürotime – Micro Ofis Mobilyaları ve Lyon Serisiİş yaşamında verimlilik kişinin kendi ofis tarzını yaratması ve buna bağlı olarak çalışma ortamını oluşturup motivasyonunu tam olarak sağlaması ile mümkün.
Artem İnşaat - Compart® Kompozit Çelik Yapı SistemleriArtem İnşaat - Compart® Kompozit Çelik Yapı SistemleriCOMPART® Kompozit Yapı Sistemleri ile yapılacak binaların tasarımı ve projelendirilmesinde bütün dünyaca kabul görmüş hesap yöntemleri kullanılıyor.
Otari’den Hastanelere Zemin Çözümleri: noraplan® logic ve norament® 925 grano SerileriOtari’den Hastanelere Zemin Çözümleri: noraplan® logic ve norament® 925 grano Serilerinora® kauçuk zemin kaplamaları, hijyen ve bakım kolaylığının yanısıra, sunduğu sayısız renk-doku alternatifi ve desen seçiminde tasarımcılara sağladığı esneklik dolayısıyla da tercih ediliyor.
Emarit - Çatı Kaplama MalzemesiEmarit - Çatı Kaplama MalzemesiEmarit, Çatı Kaplama Malzemesi ile çatılara porselen şıklılığını ve metal sağlamlığını getiriyor.
Kılıçoğlu - Mahya SistemleriKılıçoğlu - Mahya SistemleriÇatılarda en önemli detaylardan birini mahya uygulamaları oluşturuyor. Çatının estetik güzelliğini ortaya koyan mahya sistemleri doğru uygulanmadığı takdirde yalıtım sorunları ve görüntü kirliliği yaratıyor.
Nicoll’den Bakır Görünümlü Yağmur OluklarıNicoll’den Bakır Görünümlü Yağmur OluklarıNicoll’ ün işlevsel tasarımı ve teknik üstünlükleri ile dikkat çeken Ovation Serisi’ne eklediği yeni bakır görünümlü yağmur olukları kullanıcılarla buluşuyor.
Kılıçoğlu’ndan İzoçatı KiremitaltıKılıçoğlu’ndan İzoçatı KiremitaltıGünümüzde enerji kaynaklarının tükeniyor olması, bu kaynakların rasyonel bir biçimde kullanılmasını zorunlu hale getiriyor. Bu kapsamda varolan enerjilerin boşa harcanmaması büyük önem taşıyor.
Toplam 37 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.