Ürün Tanıtımı

2008 Yılı Ürün Tanıtımları

Toplam 39 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Bürotime - GO!Bürotime - GO!Girişimcilik ruhu beş özellik getiriyor; tutku, pozitif düşünce, uyum yeteneği, liderlik ve hırs. GO! iş dünyasına atılırken yarışa önde başlamak isteyen girişimcilerin ofis mobilyası olarak, bir girişimci tutkusu ve pozitif düşüncesi ile tasarlandı.
2D Collection''dan Bahçe, Korkuluk ve Kapı Sistemleri2D Collection''dan Bahçe, Korkuluk ve Kapı SistemleriYurtiçinde ve yurtdışında günden güne gelişmekte olan yapı ve inşaat sektöründe yerini alan, dünyaca ünlü firmalarla birlikte girdiği tüm özel projelerde en kritik noktaların çözüm adresi olarak tecrübe ve prestij kazanan 2D Collection, üretim payını %85 ihracat kapasitesine ulaştırarak, global pazarda tasarım ve teknik anlamda devleşmiş Alman ve İtalyan firmalarıyla rekabet edebilecek düzeye geldi.
Kılıçoğlu Universal Havalandırma ElemanıKılıçoğlu Universal Havalandırma ElemanıKılıçoğlu''ndan yeni, çatı hattından çok yükselmeyen ve çok fazla göze batmayan bir havalandırma elemanı kullanıcılarına sunuluyor.
Geberit''ten Balena Duşlu TuvaletGeberit''ten Balena Duşlu TuvaletGeberit''in ürettiği Balena Duşlu Tuvalet kişisel hijyene özellikle dikkat edenler için benzersiz bir tazelik duygusu ve temizlik sağlıyor. Çünkü insan vücudu sıcaklığındaki su, tuvalet kağıdı kullanımından daha yumuşak, daha hijyenik ve daha saf.
VELUX Teras Çatı SistemiVELUX Teras Çatı SistemiVELUX 65 yıldır, sunduğu çözümlerle ışığın farklı şekilde kullanımını sağlayarak mekanlara değişik ve yaratıcı çözüm alternatifleri sunuyor. Dünya çapında yüksek kalitesi ve dayanıklılığı ile tanınan VELUX çözümleri ile yaşam alanlarına ışık katmanın farklı seçeneklerini keşfedebiliyor ve yeni fikirler edinilebiliyor.
Gerflor''dan Creation Wood / Artline ve Mineral Gerflor''dan Creation Wood / Artline ve Mineral Gerflor, mekanın trafik yoğunluğuna göre iki farklı toplam ve aşınma yüzeyi kalınlığına sahip malzeme seçeneği sunuyor.
Işıklar''dan Farklı Ölçülerde Yeni Architon Terracotta Cephe SistemleriIşıklar''dan Farklı Ölçülerde Yeni Architon Terracotta Cephe Sistemleri30 yılı aşan üretim tecrübesi ile ürettiği cephe sistemleri ve çözümleriyle yapı sektörüne dünya kalitesinde ürünler sunan, mimari uygulamalara değer katan Işıklar Klinker Tuğla Grubu, Architon ürününü tüm kullanıcıların beğenisine sunuyor.
Henkel''den Thomsit Endüstriyel Zemin KaplamalarıHenkel''den Thomsit Endüstriyel Zemin KaplamalarıBugüne kadar Thomsit markalı tesviye şapları, astarlar ve zemin kaplama yapıştırıcıları ile zemin grubunda lider konumunda olan Henkel, epoksi esaslı zemin ürünleri ile Thomsit ürün portföyünü genişleterek, endüstriyel zemin kaplamaları pazarına girdi.
Siemens - blueTherm Kurutma MakinesiSiemens - blueTherm Kurutma MakinesiKullanım ömrü boyunca enerjiyi en az tüketen dünyanın ilk kurutma makinesi Siemens blueTherm, hassas kurutma özelliği ve sessiz kurutma teknolojisiyle çamaşır kurutmada dört dörtlük bir kullanım sunuyor.
VELUX - Yeni Nesil INTEGRA® VELUX - Yeni Nesil INTEGRA® VELUX, tüm elektrik aksamı üzerinde bulunan Uzaktan Kumandalı Çatı Penceresi INTEGRA®''nın yeni nesil geliştirilmiş modelini piyasaya sürdü. Daha önce kızılötesi teknolojisiyle kumanda edilen INTEGRA® model çatı pencereleri artık radyo frekansı ile çalışan ve io-homecontrol® teknolojisi ile tüm akıllı ev sistemlerine uyumlu şekilde geliştirildi.
RocaKale - ZENRocaKale - ZENRocaKale, yenilikçi ve sıra dışı çizgisini ZEN lavabo ve küvet ile bir kez daha banyolara taşıyor. Tasarımı ile doğanın denge ve uyumunu yansıtan ZEN, içsel dengeyi yakalamaya yardımcı oluyor. RocaKale''nin Can Yalman ile sürdürdüğü çalışmaların bir eseri olan ZEN, önce lavabosu şimdi ise küveti ile bir konsept oluşturuyor.
Braas Çatı Sistemleri''nden Güneş Enerjili Çatı SistemiBraas Çatı Sistemleri''nden Güneş Enerjili Çatı SistemiTüm Dünya''da pek çok insanın ve organizasyonun kaygılarında önemli bir yer tutan küresel ısınma sorunu, artık Türkiye''de de sıkça konuşulan bir gündem maddesi haline geldi. Petrol, kömür gibi fosil esaslı yakıtlar karbondioksit emisyonunun en önemli kaynağı.
Kılıçoğlu''ndan Çatıser PlusKılıçoğlu''ndan Çatıser PlusKılıçoğlu''nun yeni su yalıtım örtüsü Çatıser Plus, güçlendirilmiş yapısıyla ustalara, yüklenicilere ve yatırımcılara kolaylıklar sağlıyor. Rabıta tahtasına son veren bir su yalıtımı malzemesi olan Çatıser Plus, altında rabıta tahtası olmaksızın da rahatlıkla kullanılabiliyor.
Hotpoint-Ariston''dan 4 Kapılı Kombi Buzdolabı: QuadrioHotpoint-Ariston''dan 4 Kapılı Kombi Buzdolabı: QuadrioAriston, Hotpoint-Ariston oldu; kullanıcılar için sınırsız performansı garanti eden, yeni nesillerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek iddialı ve yenilikçi ürünleri sunmak için, İngiltere''nin öncü ve saygı duyulan markası Hotpoint ile Avrupa''da başarılarıyla kendisini kanıtlayan Ariston mirasının en ideal birleşimi gerçekleşti.
Metro Yapı''dan Forbo MarmoleumMetro Yapı''dan Forbo MarmoleumMarmoleum ile dünya pazar lideri olan Forbo yüzyılı aşkın zamandan beri doğal zemin kaplama malzemeleri üretiyor. 60''tan fazla ülkede yapılan satışların toplamının uzunluğu ile her yıl dört kez kolaylıkla dünyanın çevresini sarabiliyor.
Hy-Tech - Metalshield HardHy-Tech - Metalshield HardMetalshield Hard, poliüretan reçine esaslı, tek bileşenli, korozyon önleyici pigmentler içeren bir astar ve arakat boya. Sağlam ve pas önleyici bir tabaka oluşturuyor. Oluşturduğu çapraz bağlanma sayesinde son derece kuvvetli kaplamalar oluşturuyor.
Hy-Tech Wood Protective - VRN-UV-0000Hy-Tech Wood Protective - VRN-UV-0000Poliüretan esaslı tek komponentli vernik olan Hy-Tech Wood Protective''in elastikiyet ve aderansı son derece yüksek. Çizilmeye karşı dayanıklı olan ürün, malzemeyi korumak ve dekoratif bir görünüm kazandırmak maksadıyla uygulanıyor.
Başak Çatı&Cephe Sistemleri''nden Başak Art Renkli KiremitlerBaşak Çatı&Cephe Sistemleri''nden Başak Art Renkli KiremitlerKurulduğu dönemden itibaren "doğal güzeldir" fikrini benimseyerek üretime devam eden Başak Çatı&Cephe Sistemleri, geliştirdiği ürünlerde yine doğayı temel alarak çatı görünümlerinde alternatif çözümler üretiyor.
Lamphouse''tan Artemide My White Light SerisiLamphouse''tan Artemide My White Light SerisiMy White Light Serisi, ışığın sadece yayıldığı çevre içerisinde değil, aydınlattığı çevrenin kendi içerisinde de farklı oranlarda ve renklerde karıştırılması ile ışığın insanı çözümlemesi temasıyla tasarlandı.
Kılıçoğlu Çatı Çıkış KapaklarıKılıçoğlu Çatı Çıkış KapaklarıKılıçoğlu Çatı Çıkış Kapakları modern görünüşü, özel tasarımı ve kullanışlı yapısı sayesinde çatı çıkışlarına çözüm getiriyor. Çatıya çıkışları güvenli hale getirmesinin yanı sıra çatı arası aydınlatmasını ve havalandırılmasını da sağlıyor.
Toplam 39 ürün tanıtımı 2 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 1. tanıtımdan 20. tanıtıma kadar olanlar gösterilmektedir.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.