Ürün Tanıtımı

Heper+Moonlight - WingsDesign Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri, nitelikli tasarımları teşvik ederken, Türk endüstrisinin stratejilerine yön vermeyi ve toplumda tasarım farkındalığını yükseltmeyi hedefliyor. Design Turkey jurisi ön elemeyi geçen başvurular arasından toplam 222 ürünü sektörel bazda değerlendirerek, İyi Tasarım Ödülü ve Üstün Tasarım Ödülü olmak üzere 2 kategoride derecelendirdi.

İyi Tasarım Ödülleri
Rakiplerinden farklı, işlevsel, kullanılabilir ve dürüst, kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veren, estetik, insan sağlığına, güvenliğine ve çevreye zarar vermeyen, faydası ve maliyeti orantılı, kaliteli bir üretim için detaylandırılmış tasarımlar, "İyi Tasarım" olarak tanımlanıyor. Bunlar iyi tasarımın mutlaka karşılaması gereken ölçütler. İyi Tasarım Ödülleri bu ölçütlerle sektörel bazda yapılan değerlendirmenin sonunda verilir.

Marka: Heper+Moonlight
Model: Wings
Tip: Yol Aydınlatması
Ürün Sınıfı: Aydınlatma
Üretici: Heper+Moonlight
Marka Sahibi Firma: Heper+Moonlight
Tasarımcı: Sevin Coşkun, Mustafa Emre Olur

Wings LED''li Yol Aydınlatma ürünü ile enerji tasarrufu sağlayarak mevcut kullanımdaki fazla armatür sayısının azaltılması ve kullanılan malzeme ve üretim yöntemiyle çevreye duyarlı bir ürün geliştirmesi amaçlanmış. Ülkemizde Türk tasarımcılar ve mühendisler tarafından geliştirilip üretilen Wings, heykeli andıran duruşu ile geleceğin şehirleri için tasarlanmış futuristik bir imaj yaratırken, lineer formu sayesinde sonsuzluk algısı uyandırıyor. Yüksek ısıya ve korozyona dayanıklı, uzun ömürlü ve geri dönüşümü olan malzemelerden üretilen Wings, tasarımıyla çevre dostu bir ürün.W: www.moonlight.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: kk harf "f", say , byk harf "V", kk harf "k", kk harf "v", byk harf "X"

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.