Ürün Tanıtımı

Lamp 83 - Evolution of LED SerisiGeleceğin ışığı "LED" radyo açıldığında yanan kırmızı ışık artık hayatı aydınlatıyor. Bu kırmızı ışık evrim geçirdi. Rengi değişti, güçlendi ve artık beyaz olup hayatı aydınlatmaya, kırmızı, mavi ve yeşile dönüşüp çevreyi renklendirmeye başladı. LED ışığı Lamp 83 tasarımları ile buluştu ve artık tüm mekanları aydınlatıyor.

EVO LED, "Evolution of LED" Lamp 83 yeni nesil LED ışıklı aygıtlarının yeni ismi ve ışıktaki evrimi; ilerlemeyi, geleceğin yeni ışığını temsil ediyor. Daha yalın, daha uzun ömürlü, bakım gerektirmeyen yeni nesil aydınlatmanın Lamp 83''deki ismi EVO LED.

Genel kanı olarak bilinenin aksine LED''in ömrü içerisinde bulunduğu aygıtın tasarımına bağlı, LED''lerin uzun ömürlü ve verimli olabilmesi için kaliteli elektronik ekipmanlarla donatılması ve çok iyi soğutulması gerekiyor. Lamp 83 LED ışıklı aygıtlar 5 yıldan fazla çalışmak ve düşük enerji tüketimleri ile çok ışık vermek üzere tasarlanıyor ve onlarca testten geçirilerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Tasarımlarına eklenen mini optik lens ve reflektörler ile donatılan bu aygıtlar ile ışığı yönlendirmek çok daha kolay. Lamp 83 LED Işığı düşük ısı ve radyasyon yayılımı tarihi ve değerli eser veya objelerin aydınlatmasında yeni olanaklar sunuyor. LED''in boyutları daha estetik, daha küçük ve daha ince aygıtların tasarımını olanaklı kılıyor.

Uzun mühendislik çalışmaları ile geliştirilen EVO LED serisi diğer Lamp 83 ürünlerinde olduğu gibi, ankastre, spot, downlight gibi değişik formlarda ve değişik aydınlatma ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlandı.

DAYLED Spot
Serinin vurgu aydınlatmasını LED ışığı ile birleştiren aydınlatma aygıtı olan DAYLED Spot, özel tasarlanmış soğutucu gövdesi ve ekipman kalitesi sayesinde LED ömrünü maksimize ediyor.

Yüksek verim ve renk kalitesine sahip LED''lerin kullanıldığı DAYLED Spot, 90o dikey eksende 330o yatay eksende yönlendirilebilir oluşuyla ışığı istenilen noktaya kolaylıkla yönlendirmeye olanak sağlıyor. Mini optik lens ve reflektörler sayesinde 16 - 24 - 40 derece ışık açısı alternatifleri sunan ürün bu sayede istenilen noktada, istenilen yoğunlukta ışık elde etmeyi mümkün kılıyor.

Küçük boyutları ve estetik tasarımı ile dikkat çeken DAYLED Spot, sunduğu yüksek kalite ve 3 yıl garanti güvencesi ile de benzerlerinden ayrılıyor.

Lamp 83 ürünleri, yenilikleri ya da aydınlatma ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için "Lamp 83 Showroom"u (Kağıthane) ziyaret edilebiliyor, elektrik mühendisi uzman müşteri temsilcilerine ulaşılabiliyor.

W: www.lamp83.com.tr

Detaylı Bilgi Almak için
* İşaretli alanlar mutlaka doldurmanız gereken alanları belirtmektedir.
Sizin:
Adınız, Soyadınız *
E-Posta Adresiniz *
Mesleğiniz *
Kurumunuz *
Telefonunuz
Cep Telefonunuz *
Adresiniz *
Mesajınız: *

PUCU: byk harf "X", byk harf "X", byk harf "W", byk harf "R", say sekiz, say yedi

Lütfen sol imajdaki resimde gürülen dizgiyi yandaki kutucuğa giriniz.
Ürün Tanıtımı Arşivi
Dönem içinde hazırlanan ürün tanıtımlarının firmalara göre hazırlanmış listesi aşağıdadır. Ürünlerini görmek istediğiniz firmaları listeden seçiniz.