Yayın Tanıtımı

Hollywood at Home (Architectural Digest)

Hollywood at Home (Architectural Digest)Yayın Evi: Harry N. Abrams, Inc.
Dil: İngilizce
Sayfa Sayısı: 224
Boyut: 11.7 x 10.3 x 1.1 inches
Tarih: 01 Kasım 2005
ISBN: 0810959291
Hollywood at Home; 1930’lardan beri Hollywood filmlerinin ünlü oyuncularının ve yönetmenlerinin evlerini içeren Architectural Digest’in resimlendirdiği en popüler makaleleri kapsıyor.

Hollywood at Home bu makalelerin en iyi 25 tanesini yayınlarken aynı zamanda da gümüş ekranın en ilgi çekici kişiliklerinin karakteristik özelliklerinin yansıdığı, müsrifçe ve yaratıcılıkla tasarlanmış, neredeyse saldırganca gösterişli evlerine çok yakından bir göz atma olanağı da veriyor.

Kitap, Jean Harlow ve Clark Gable’dan, günümüz yıldızları Steven Spielberg ve Diane Keaton’a, eski ve yeniyi harmanlayarak; Humphrey Bogart ve Lauren Bacall, Cary Grant ve Randolph Scott, John Wayne, Jimmy Stewart, Katharine Hepburn, Dennis Quaid, ve Cher gibi ölümsüz yıldızların evlerine, oda oda, özel bir tur atma olanağı sağlıyor. Fotoğraflar ve yazılar editörlerin çok az müdahalesi sonucu orjinalliklerini korumuş. Bu kitap sizi mimari tasarımların çeşitliliği ve yaratıcılığının yanı sıra; bu ünlü ve zengin insanların yaşam biçimlerini sergilemesiyle de büyüleyecek.
Yayın Tanıtımı Arşivi
Yayınevlerinin listesi aşağıdadır. Yayınlarına ulaşmak istediğiniz yayınevini listeden seçiniz.