Yayın Tanıtımı

Arkitera Mimarlık Almanağı 2007

Arkitera Mimarlık Almanağı 2007Editör: Gülin Şenol
Yayın Evi: Arkitera Yayınları
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 296
Boyut: 21 x 26 cm
Tarih: Aralık 2007

“...Son bir buçuk yılım seyahatlerle geçti. Çizdiğim rotayı uzun uzun anlatmayacağım ancak geçtiğimiz baharda tekrar ayrılmak üzere Türkiye’ye bir süreliğine geri dönmüştüm. Tam bu esnada, “almanak” kelimesi beni heyecanlandıran bir biçimde tekrar karşıma çıktı: İki sene editörü olarak çalıştığım, ABD’de geçen zamanımdaysa uzak yakın demeden çeşitli işlerde çalışmaya devam ettiğim Arkitera Mimarlık Merkezi, bu kez, yayınlanması tasarlanan ‘2007 Mimarlık Almanak’ı için bana editörlük teklif ediyordu.

...Çalışma süreci boyunca dört farklı evde yaşadım, sıklıkla Jimmy Page ve Robert Plant’ın ‘No Quarter’ albümünü dinledim, yoruldukça eskiden okumuş olduğum kitapları tekrar okudum. İşte bu temponun sonucu çıkan ürün şu anda elinizde bulunuyor: Türkiye’nin bir yıllık mimari gündemine ilişkin haberlerin toplandığı bir almanak...” (Önsözden)

Alamanağı incelemek için www.arkitera.com/UserFiles/File/download/almanak_f08_reduced.pdf 
adresini ziyaret edebilirsiniz.

Arkitera Mimarlık Almanağı''nın Satışı
Arkitera Mimarlık Almanağı''nın satışı http://login.arkitera.net/cart-almanac.php adresinden kredi kartıyla* ve havale yolu** ile yapılmaktadır. Profesyoneller için belirlenen fiyat 20 TL, öğrenciler için 10 TL***''dir.

*Satın almak için sisteme Arkitera Üyelik Sistemi ile giriş yaptıktan sonra gerekli adımları izleyebilirsiniz.

**Ödemeler Arkitera Bilişim Hizmetleri Ticaret AŞ''nin  DENİZBANK KIZILTOPRAK ŞUBESİ (9210) 2066908-493 no''lu banka hesabına yapılmalıdır. Banka dekontu ile fatura bilgileri 0216 386 94 30 nolu faksa ya da crm[at]arkitera[dot]com adresine yollanmalıdır.

***Öğrenci olanların, indirimden faydalanmaları için okullarından onaylı öğrenci belgelerini kredi kartı ile satın alma esnasında gerekli alana imaj olarak eklemeleri, havale yoluyla satın alırken de dekont ile birlikte fakslamaları ya da e-mail ile göndermeleri zorunludur.

Yayın Tanıtımı Arşivi
Yayınevlerinin listesi aşağıdadır. Yayınlarına ulaşmak istediğiniz yayınevini listeden seçiniz.