Haberler

RAF Ürün Dergisi Eylül Sayısı Abonelerine Gönderildi

Tarih: 25 Eylül 2006

Türkiye’den pek çok önemli yapı malzemeleri firmasının ürettiği ya da distribütörlüğünü yaptığı yeni ve özel ürünlerinin ürün tanıtımlarından oluşan ve Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından 2006 yılının başından itibaren yayımlanan RAF Ürün Dergisi, yoluna hızlanarak ve yenilenerek devam ediyor. Derginin Eylül sayısında, banyo mobilyalarından Akıllı Ev Sistemlerine, aydınlatma armatürlerinden cephe kaplamalarına kadar birçok ürünün detaylı tanıtımları yer alıyor.

RAF’ın Eylül Sayısı Bayilerde
RAF Eylül sayısından itibaren Yaysat bayilerinde dağıtıma çıkıyor. Bayilerdeki satış fiyatı 3 YTL olarak belirlenen derginin abone sayısında herhangi bir azalma olmazken gazete bayileri için ekstra baskı yapıldı.

Eylül Sayısı Kapak Tasarımı
Eylül Sayısı’nın kapak tasarımı, 2006 Arkitera Genç Mimar Ödülü’nün sahiplerinden Cem İlhan tarafından “Camden Lock (1987)” için yapılmış olan eskiz çalışması.

RAF 2007 Yılına Yenilikler ile Girecek
RAF Ürün Dergisi, 2007 yılında 1. yaşını kutlayacak. Dergi 1 senelik deneyimi, abonelerinin görüşleri ve RAF Ürün Dergisi Okuyucu Anketi sonuçlarından da ilham alınarak, 2007 yılında okuyucularının karşısına yenilikler ile çıkacak. Bu yenilikler, yakında RAF Ürün Dergisi Ekibi tarafından Arkitera.com okuyucularına duyurulacak. RAF Ürün Dergisi Okuyucu Anketi için burayı tıklayabilirsiniz.

Abonelik ve Rezervasyon
Ücretsiz olarak abonelerin adreslerine gönderilen dergiye abone olmak için, http://raf.arkitera.com adresindeki abonelik formunu eksiksiz olarak doldurmak gerekiyor. Abonelik başvurusunda mimarlık ofisleri ve kurumların satınalma bölümünde çalışanlar, ilgili bölümlerde akademisyenlik yapanlar, son sınıf ya da yüksek lisan öğrencisi olanlar tercih ediliyor.

http://raf.arkitera.com  adresinden, abone olmadan da RAF Dergisi’nin takibi mümkün. İnternet sitesindeki interaktif formlar sayesinde malzeme ile ilgili soru ve talepler doğrudan firmalara iletilebiliyor.

RAF Ürün Dergisi’nde ürünler firmaların rezervasyon yaptırdıkları sıra ile yer alıyor. Rezervasyon için http://raf.arkitera.com  adresindeki rezervasyon formu doldurularak veya bu adrese mail atılarak Arkitera Mimarlık Merkezi ile iletişime geçilebiliyor.

YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.