Haberler

Kendi Arkitera’nı Kendin Yarat Kitabı Yayına Hazır

Tarih: 13 Ekim 2006
Katılımcılığı artırmak ve okuyucularıyla iletişimi üst düzeye taşıyıp yayın anlayışını daha da iyiye götürmek amacıyla, geçtiğimiz Mayıs ayında “Kendi Arkitera’nı Kendin Yarat!” projesini başlatan Arkitera Mimarlık Merkezi, bağımsız olarak çalışacak editörlerini geçtiğimiz Temmuz ayında belirlemişti. Projenin duyurusunda belirlenen koşullara uygun hazırlanan çalışmaların bir kitap olarak yayınlanacağı duyurulmuştu.

Filiz Abaka, Havva Alkan Bala, Burcu Balaban, Gaye Beler, Merve Bölükbaşı, Altan Sinan Cebecigil, İrem Çağıl, Nilgün Ersoy, Seda Eşkazan, Efe Gönenç, Dilek Muzaffer, Zeynep Onur, Rana Öğüt, Simla Sunay Özdemir, Sema Simav, Yıldız Uçak’tan oluşan Arkitera.com’un bağımsız editör adaylarının çalışmalarının yer aldığı “Kendi Arkitera’nı Kendin Yarat” kitabı Lafarge Türkiye’nin katkılarıyla yayına hazırlandı.

Kitabevlerinde satılmayacak olan kitap mimarlık ofislerine ve mimarlık fakültelerine dağıtılacak.

Arkitera.com’un bağımsız editörleri ile yaptığı çalışmalar kitap haricinde de sürüyor. Sadece Türkiye’nin değil, Dünya’nın dört bir yanına dağılan editörlerin yaptıkları güncel haberler Arkitera.com’da yayınlanıyor.

“Kendi Arkitera’nı Kendin Yarat!” projesini her sene düzenlemeyi hedefleyen Arkitera Mimarlık Merkezi, bu çalışma ile mimarlık yayıncılığına ilgi duyan kişilerin bir araya gelmesini ve iletişim kurmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.