Haberler

Teknik Yapı’ya Eğitim Ödülü

Tarih: 19 Haziran 2007 Kaynak: Hürriyet
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencileri, Teknik Yapı’yı eğitimi en fazla destekleyen firma seçti.

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğrencileri tarafından ‘Sektörde Yılın Firması Ödülleri’ sahiplerini buldu. Mühendislik ve meslek içi eğitimlere destek vererek bilgili, bilinçli ve duyarlı mühendis ve mimarların yetişmesine katkı sağlayan Teknik Yapı ‘Yılın Eğitimi En Fazla Destekleyen Firma’ ödülünü aldı.

Geleceğin mühendisleri olarak eğitimlerine devem eden YTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğrencileri, ilk kez bu yıl düzenledikleri bir çalışma ile inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaları değerlendirdi. Gerek proje gerekse sektöre kazandırdığı çalışmaları değerlendiren öğrenciler, bilgi birikimi ve tecrübesini sürekli olarak kendileri ile paylaştığı için Teknik Yapı’yı bu ödüle layık gördüler.

‘Yılın Eğitimi En Fazla Destekleyen Firması’ ödülünü YTÜ mühendislik mezunu olan Teknik Yapı Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım adına alan Teknik Yapı Başkanı Nazmi Durbakayım, firma olarak eğitime verdikleri katkıların süreceğini belirtti. Gerek Teknik Yapı gerekse bir inşaat mühendisi olarak geleceğin mühendislerine verilen desteği bir ‘borç’ olarak değerlendiren Başkan Durbakayım “Hem ben ve hem de Teknik Yapı Başkan Yardımcısı oğlum Umut Durbakayım, öğrencilik hayatımızda ağabeylerimizin ve büyüklerimizin bilgilerinden yararlandık. Şimdi ise aynı şekilde edindiğimiz tecrübeleri sizlere aktarmayı bir borç biliyoruz” dedi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.