Haberler

Babil''in Asma Bahçeleri Bodrum''da

Tarih: 25 Haziran 2007 Kaynak: Radikal
Çakırlar Grubu''nun Bodrum''da yaptığı residence ve otel projesinde, oda ve yemeklerde dünyanın yedi harikasından esinleniliyor.

Çakırlar Şirketler Grubu, dünyanın yedi harikasından biri olan Babil''in Asma Bahçeleri''nden esinlenerek, Bodrum''da Gardens Of Babylon Boutique Hotel & Residences isimli bir proje hazırladı.

Gardens Of Babylon''da SPA, Türk hamamı, detox ve estetik merkezi, sağlık kompleksleri, beach club, dünya mutfaklarını bir araya getiren restoranlar bulunuyor. Gardens of Babylon projesi bir ilginç fikri daha içinde barındırıyor. Dünyanın yedi harikasından esinlenilen projede, yedili konseptler üzerinde duruluyor. Residence ve butik otel odalarındaki yedi ayrı konsept, yedi ayrı dekorasyon seçeneğiyle sunuluyor. Butik otel konseptleri yaratılırken Roma, Osmanlı, Mısır, Uzakdoğu, İngiliz, Babil ve Hint tarzlarından esinleniliyor. Ayrıca proje dünya mutfaklarından yedi ayrı restoran seçeneği de bulunuyor.

Müstakil tapulu
Mayıs ayında ilk örnek dairesi tamamlanan proje için önsatış talepleri toplanmaya başlandı. Bodrum''un Turgutreis kasabasına üç kilometre mesafedeki Kadıkalesi mevkisinde, 40 dönüm arazi içinde kurulu residence sahipleri yatırımlarını beş ile yedi yıl arasında geri alabiliyor. Hatta bu süre içinde müşteriler kâr da edebiliyor. Çakırlar Şirketler Grubu, residence''ların kullanılmadığı dönemlerde işletmesini üstleniyor. Komplekste, residence sahiplerinin konukları için de butik otel bulunuyor. Butik otel, öncelikli olarak residence sahipleri için kullanılıyor. Gardens Of Babylon''da residence sahiplerine de müstakil tapu veriliyor. Böylece müşteriler ömür boyu beş yıldızlı bir konseptin içinde residence sahibi olma imkânı yakalıyor.
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.