Haberler

Büyükdere''deki çile 1 Eylül''de bitecek

Tarih: 27 Ağustos 2007 Kaynak: Zaman
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Seyrantepe-TEM Otoyolu-Maslak bağlantısı alt-üst geçit kavşak inşaatının birinci etabının 1 Eylül Cumartesi günü açılacağını bildirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi''nden yapılan yazılı açıklamada, üç etaptan oluşan projenin 1,5 ayda tamamlanacağını, projenin birinci etabını oluşturan alt geçit inşaatının 1 Eylül''de tamamlanmasının ardından trafiğin normale döneceği belirtildi. Açıklamada, katlı kavşak tamamlandığında ise araçların hiçbir yerde kesişmeden istedikleri yöne geçebilecekleri ifade edilerek, şu bilgiler verildi; ''''Kavşak tamamlandığında, Maslak''tan Levent istikametine, Levent''den Maslak ve Edirne istikametine araçlar kesişmeden gidebilecekler. Edirne istikametinden gelen araçlar, tünel ve kavşağa girmeden Maslak ve Beşiktaş istikametine gidebilecek. Yine Edirne istikametinden gelen araçlar kavşağa girmeden tekrar Edirne istikametine gidebilecekler. Maslak istikametinden gelen araçlar, Edirne istikametine girebilecekleri gibi kavşağa girmeden U dönüşü ile tekrar Maslak istikametine girebilecekler. Maslak''tan gelip, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü''ne çıkmak isteyen sürücüler, otoban üzerinde inşa edilen Seyrantepe katılımından otobana çıkabilecekler.''''
YorumlarYorum Sayısı: Henüz hiç yorum yapılmamışBütün yorumları forumda okuyun!
Bütün yorumları forumda okuyun!
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.