Haberler

Çelik Palas''ın satışına ÖYK''dan onay

Tarih: 17 Ekim 2007 Kaynak: Dünya
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı''nın bugünkü Resmi Gazete''de yayımlanan kararına göre, Çelik Palas Otelinin 38.9 milyon dolar bedelle en yüksek teklifi veren MSN Yapı Yatırımları İnşaat, Turizm, Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.''ye İhale Şartları Belgesi çerçevesinde satılmasına karar verildi.

MSN Yapı Yatırımları İnşaat, Turizm, Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.''nin sözleşme imzalamaktan veya İhale Şartları Belgesindeki yükümlülükleri yerine getirmekten imtina etmesi halinde İdareye vermiş olduğu geçici teminatının irat kaydedilerek, 38.75 milyon dolar bedelle ikinci teklifi veren Harput Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.-İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubuna İhale Şartları Belgesi çerçevesinde satılmasına, Harput Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.-İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubunun sözleşme imzalamaktan veya İhale Şartları Belgesindeki yükümlülükleri yerine getirmekten imtina etmesi halinde İdareye vermiş olduğu geçici teminatının irat kaydedilerek, 38 milyon 549 bin dolar bedelle üçüncü teklifi veren Akbaşlar Tekstil Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.''ye İhale Şartları Belgesi çerçevesinde satılmasına, Akbaşlar Tekstil Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.''nin sözleşme imzalamaktan veya İhale Şartları Belgesindeki yükümlülükleri yerine getirmekten imtina etmesi halinde İdareye vermiş olduğu geçici teminatının irat kaydedilmesine ve ihalenin iptal edilmesine karar verildi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.