Haberler

Dünya yapı sektörü Kayseri''de buluşuyor

Tarih: 20 Mayıs 2008 Kaynak: Referans
Anadolu''nın önemli fuar merkezlerinden Kayseri Dünya Ticaret Merkezi, 22 Mayıs''ta yapı sektörünü buluşturacak. Bu yıl 7''ncisi düzenlenecek olan Kayseri Yapı Teknolojileri Fuarı, Türk Yapı sektörünün önde gelen firmalarını 4 gün boyunca aynı çatı altında toplayacak. Yaklaşık 152 standda 300''ün üzerinde firmanın katılımıyla gerçekleşecek fuara 20 binin üzerinde ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Tureks Fuarcılık''ın organize ettiği 7. Kayseri Yapı Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Valiliği, Tesisatçılar Odası, Mimarlar Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi, TOBB ve TURAB gibi birçok kurum ve kuruluş tarafından destekleniyor. Fuar, Türkiye''nin çeşitli illerinin yanı sıra, birçok Avrupa ülkesi, Orta Doğu ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler''den yapı profesyonellerini ağırlayacak.

Kayseri ihtiyaçlara cevap verebiliyor
Kayseri''nin Anadolu''nun tam ortasında olduğunu söyleyen Tureks Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan, kentin modern bir fuar alanına ve fuarın beraberinde getirdiği tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek altyapıya sahip olduğunu söyledi. Fuara özellikle İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve Akdeniz bölgesindeki illerden yoğun ziyaretçi beklediklerini ifade eden Aslan, "Anadolu''nun en modern fuar alanı olan Kayseri Dünya Ticaret Fuar Merkezi Fuar Alanı''nda organize edilecek fuar bölge için önem taşıyor. Türkiye''de özellikle Anadolu''da binlerce yapı sektöründe iş yapan profesyonel var. Bunun yanı sıra son kullanıcılar var. Biz fuarı Kayseri''de yaparak onların ayağına bu hizmeti götürüyoruz ve Anadolu''nun yapı buluşmasını organize ediyoruz. Fuar tüm bölgenin ihtiyacına yönelik yapı ürünlerinin tanıtıldığı ve yapı profesyonellerinin buluşacağı bir platform olmaya hazırlanıyor" diye konuştu.

Fuarda sergilenecek ürün grupları şöyle: Yapı Kimyasalları, Boya ve İzolasyon,Kapı Pencere, Pvc Makineleri, Zemin Kaplama Malzemeleri, Prefabrik Yapı, Çatı ve Cephe Sistemleri, Mutfak, Banyo, Seramik ve Dekorasyon Ürünleri, Boru Ek ve Parçaları, Isıtma, Soğutma ve Tesisat Sistemleri,İş, İnşaat, Makineleri ve İnşaat Malzemeleri.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.