Haberler

İYTE Mimarlık Fakültesi 2009 Yılı Mezunlarını Verdi

Tarih: 2 Temmuz 2009


İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Mimarlık Fakültesi, 26 Haziran 2009''da saat 14:00''da İYTE Spor Salonu''nda gerçekleştirilen mezuniyet töreniyle, 2009 yılı mezunlarını verdi. Mimarlık Bölümü lisans programından 25, yüksek lisans programından 4, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü lisans programından 22, yüksek lisans programından 3, doktora programından 3, Kentsel Tasarım Bölümü yüksek lisans programından 1 ve Mimari Restorasyon Bölümü yüksek lisans programından 3 öğrencinin mezun olduğu tören, öğretim üyeleri, eğitimine devam eden öğrenciler ve ailelerin de katılımıyla gerçekleşti.

Mimarlık Bölümünden ilk üçe giren Dide Dinç, Naime Ebru Betuz ve Bilge Yurderi ile Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden ilk üçe giren Gözde Özdemir, Deniz Çullu ve Sinem Partigöç adlı mezunlara İYTE''nin yanısıra, İzmir Mimarlar Odası ve Şehir Plancıları Odası da çeşitli ödüller ve plaketler armağan etti.

Mimarlık Bölümü Lisans Mezunları: Gözde Ballı, Güneş Atakan Pekşen, Duygu Devrim, Gonca Ural, Pelin Kurultay, Tuğçe Saatçi, Naime Ebru Betuz, Tuğba Tunçer, Selçuk Balkan, İlknur Erlalelitepe, Bilge Yurderi, Sibel Kozan, Ezgi İşbilen, Seval Erdem, Banu Demirel, Salih Özkan Dursun, Selin Akay, Ayşegül Duran, Zeynep Keskin, Dide Dinç, Özenç Özdere, Berrin Terim, Özlem Altun, Özge Açık, Burcu Kor.

Mimarlık Bölümü Yüksek Lisans Mezunları: Evren Ülkeryıldız, Ece Kayaş, Selcen Binol, Zeynep Yağmuroğlu.

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Lisans Mezunları: Dalya Hazar, Hale Özöner, Hamidreza Yazdani, Sinem Partigöç, Tolga Adıyaman, Aysun Ünal, Harun Korçum, İlker Çetin, İsmail Ayas, Alev Kaya, Ali Bor, Özgür Keser, Yunus Akçay, Deniz Çullu, Füsun Korkmaz, Gözde Özdemir, Haluk Acar, Erol Duman, Esra Elaçmaz, Gökçen Gökyer, Güneş Kalaycı, Zeynep Talas.

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Yüksek Lisans Mezunları: Yelda Mert, İlgi Atay, Elif Mutlu.

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Doktora Mezunları: Ali Kemal Çınar, Ömer Selvi, Ersin Türk.

Kentsel Tasarım Bölümü Yüksek Lisans Mezunu: Emre Günday.

Mimari Restorasyon Bölümü Yüksek Lisans Mezunları: Çağlayan Deniz Kaplan, Fulya Murtezaoğlu, Gamze Saygı.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.