Haberler

Bandırma''ya ilk alışveriş merkezi

Tarih: 15 Temmuz 2009 Kaynak: Taraf
Bugüne kadar nüfus ve yaşam standardına bağlı olarak Türkiye''nin birçok yerine alışveriş merkezi açmak bir moda haline geldi. Fakat bazı bölgeler var ki, ismi yaz turizmiyle anılmasına rağmen alışveriş merkezi yatırımcılarının bir türlü ilgisini çekmiyordu. Bu merkezlerden biri olan Bandırma da alışveriş merkezi modasına artık ayak uyduracak.

Bandırma 2010''da ilk yaşam ve alışveriş merkezine kavuşacak. İstanbul, İzmir ve Bursa''ya ortalama iki saatlik uzaklıkta olan Bandırma''da, 24 bin 200 metrekarelik alanda, 500 araçlık otoparklı ve üç katlı olarak inşa edilecek alışveriş merkezinde, 5 bin metrekare hipermarket, teknoloji market, sinema, fast food alanları, çocuk oyun alanı ve daha birçok seçenek yer alacak. Projenin yatırımcısı ise Ayhanlar Holding.

Alışveriş ve yaşam merkezi, özellikle bölge sakinlerinin ve transit yolcuların ihtiyaçları için birincil alternatif olacak. İçinde market, giyim, restoran ve eğlence alanlarının olması planlanan merkez, özellikle yaz aylarında yoğun trafiğin yaşandığı İstanbul-İzmir-Balıkesir-Bursa hattındaki en önemli uğrak yerlerden biri olacak.

YKS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. de, bu önemli projenin gayrimenkul yönetim ve danışmanlık hizmetlerinde çözüm ortağı oldu. Projenin ilginç özelliklerinden biri de Bandırma''nın şu andaki otogarının yerine inşa edilecek olması. İlçenin dış bölgesinde yapılan yeni otogarın faaliyete geçmesiyle birlikte, yani 2009 Eylül ayında alışveriş merkezi inşaatı da başlayacak. 20 yıllık inşaatçılık deneyimi bulunan YKS, bu projenin gayrimenkul yönetim faaliyetlerinin yanı sıra, kiralama ve pazarlama konularında da hizmet verecek.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.