Haberler

Park Dış Ticaret’in İzmir Semineri

Tarih: 28 Nisan 2010


Park Dış Ticaret, geçtiğimiz günlerde Tremco Illbruck işbirliği ile İzmir Mövenpick Oteli''nde bir seminer düzenledi. Seminerin konusu "Strüktürel Silikon ve Giydirme Cephede Yalıtım Sistemleri " üzerineydi. Park Dış Ticaret yetkililerinden Deniz İshakoğlu ve Ersin Tezcan''ın katılımı ile Tremco Illbruck Satış Müdürü Arved Stiller sunumda konuşmacı olarak bulundu. Seminere İzmir ve çevre illerden ilgi oldukça yüksekti. Başlangıçta verilen kokteylin ardından seminerin 1. bölümüne Stiller Tremco illbruck firmasının kurumsal tanıtımı ile başlayarak Tremco''nun "Cephe ve kapı pencere sektörüne yaklaşımı" hakkında yorumları ile devam etti. Stiller, seminerin 2. bölümünde strüktürel silikon ve giydirme cephelerde kullanılan malzemelere ve değişik türdeki uygulamalara ait teknik bilgilerden söz ederek bayilerden gelen soruları yanıtladı. Daha sonra tüm konukların da katılımıyla otel restoranında verilen gala yemeğiyle seminer noktalandı.

Park Dış Ticaret Hakkında
Park Dış Ticaret, 80 yıllık global bir geçmişe sahip olan Tremco firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Giydirme cephe sistemlerinin ihtiyacı olan üstün kaliteli sızdırmazlık, hava şartlarına karşı koruma ve strüktürel yapıştırma silikonlarının, çift ve tek tarafı yapışkanlı köpük bantların ithalatçısı ve Türkiye dağıtıcısı olarak faaliyet gösteriyor. Tremco Illbruck'' un ana faaliyet konusu yapılarda temelden çatıya bina elementlerinin tamamı için sızdırmazlık, yapıştırma, su yalıtımı ve pasif yangın koruma sistemleri. Firma RPM şirketi olan Tremco Inc. kuruluşunun bir parçasıdır. Tremco Illbruck ürün portföyü, PVC, aluminyum ve ahşap doğramaların üstün kaliteli çiftcam imalatı için macunlar; mimari ve strüktürel giydirme cephe uygulamaları için macun ve yapıştırıcılar; kapı ve pencere sistemlerinin montajı için dolgu ve sızdırmazlık malzemelerinden oluşuyor.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.