Haberler

İdeal Standart Yeni Banyo Dolaplarını Yapı Fuarı''nda Tanıttı

Tarih: 11 Mayıs 2010


Ideal Standard, Yapı Fuarı İstanbul 2010''da sergilediği ve ürün yelpazesine yeni katılan banyo dolaplarıyla ilgi çeken Ideal Standard, 2010 yılında yüzde 20 büyüme hedefliyor.

Ideal Standard''ın Türkiye distribütörü ve lisanslı üreticisi ECE tarafından üretilen ve Ideal Standard International kanalıyla tüm dünyada satışa sunacak Reward etajerli lavabolu banyo dolabı ve tezgâh üstü lavabolu Stream banyo dolabı standın ilgi çeken ürünlerinden oldu. Banyo dolaplarını Yapı Fuarı''nda ilk kez tanıtan Ideal Standard, önümüzdeki yıllarda bu konudaki ürün gamını artırarak, cirodaki payını yükseltmeyi hedefliyor.

Ideal Standard''ın mart ayında lansmanını yaptığı ve büyük ilgi çeken Exclusive Serisi de Yapı Fuarı İstanbul 2010''nun en çok ilgi çeken ürünleri arasında yer aldı. Altın, platin, bakır gibi farklı sırlar ve özel renklerden oluşan bir yüzey kreasyonu olan Exclusive Serisi Ideal Standard''ın en çok tercih edilen Plain ve Arcade lavabolarına uygulanıyor. Sipariş üzerine istenilen sayıda kısa sürede üretilebilen Exclusive Serisi, metalik renkli, özel renkli, çift renkli ve dekorlu olmak üzere dört kategoride üretiliyor.

Ideal Standard''ın Yapı Fuarı''nda sergilediği ürünler arasında yer alan ve ünlü tasarımcı Marc Sadler tarafından tasarlanan Soft Bath küvetler de oval yapısı ve özel tasarımıyla dikkat çekti. Marc Sadler''in motosiklet selesinin yapıldığı materyal ile tasarladığı Soft Bath, sıcak suyla temas ettiğinde yumuşayan yapı ve materyaller kullanılarak parçalı kalıp yöntemiyle üretiliyor. Soft sistemi sayesinde küvetin içindeki suyun normalden iki kat daha uzun süre sıcak kalmasına olanak sağlamasıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.