Haberler

Securistyle Türkiye Pazarında Artık Daha Etkin

Tarih: 18 Haziran 2010


Dışa açılır pencere ve cephe donanımları konusunda ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle dünyanın öncü firmalarından olan ve Sterling dış cephe makasları ile tanınan İngiliz Securistyle şirketi, bundan böyle Türkiye ve civar ülkelerdeki operasyonlarını yeni oluşturduğu temsilcilik kanalıyla yürütecek.

Bu oluşum çerçevesinde, G.U Yapı AŞ, Securistyle''ın Türkiye''deki yetkili distribütörü olarak ürünleri sektör profesyonellerinin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Uzun yıllardır G.U Yapı AŞ''de Pazarlama Müdürü olarak çalışmış olan Murat Yarar, Securistyle Bölge Temsilciliği görevini üstlendi. Murat Yarar, Securistyle ürünlerinin Türkiye ve civar ülkelerde daha geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tanınmasını, önemi ve kullanımı giderek artan açılır dış cephe sistemlerinde Securistyle cephe makaslarının mimarlar, karar vericiler ve diğer kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlamaya çalışacak.

Securistyle Dış Ticaret Müdürü Paul Hunt yeni oluşumla ilgili olarak şu bilgileri verdi: "Hızla büyüyen ve stratejik öneme sahip Türkiye pazarında "Bir cephe makasının asla sadece bir cephe makası olmadığı"nı profesyonellere daha hızlı ve doğrudan anlatabilmek ve markamızın gücünü daha da arttırabilmek için Türkiye''de bir bölge temsilcisi ile çalışmaya karar verdik. Temsilcimiz Murat Yarar ve uzun yıllardır partnerimiz olan G.U Yapı''nın çalışmaları ile Türkiye pazarındaki liderliğimizi pekiştireceğiz. Ayrıca bazı hızla gelişen civar ülke pazarlarında da daha etkin olarak yer almak istiyoruz."

Tüm makas üretimini İngiltere''nin Cheltenham kentindeki merkez tesislerinde gerçekleştiren Securistyle''da ürünler en üst kalite standartlarında üretiliyor ve birebir kalite kontrolden geçiyor. Şirket buna bağlı olarak ürünlerine üretim hatalarına karşı 12 yıl garanti veriyor. Şirketin ileri düzeyde deney tesis ve laboratuvarları mevcut. Çok güçlü bir ARGE''ye sahip olan Securistyle''da sürekli yeni ürünler geliştiriliyor. Dünyanın en önde gelen cephe sistemleri üreticileri ile stratejik işbirlikleri var.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.