Haberler

İnşaat projelerinin 4 mevsimini de gösteren özel animasyon

Tarih: 23 Haziran 2010
Türkiye''nin 3 boyutlu sektör rehberi 3DLocationEarth.com''u da bünyesinde bulunduran 3DVisualEarth, ticari ve özel konut projelerinin dört mevsimini birden gösteren bir uygulama sunuyor. Türkiye''de  birkaç firma tarafından yapılabilen "vray" animasyon filmleri sayesinde, inşaat projesinin internet sitesine girilerek, projenin ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarındaki doğal ortamı görülebiliyor. 3DVisualEarth, ayrıca inşaat firmaları ve mimarlık ofislerine yönelik başlattığı kampanya ile çok uygun fiyata, neredeyse gerçeğinden ayırt edilemeyecek görüntü kalitesinde render çözümleri de sunuyor.

Mimari  Autocad Projelerinin 3DMAX Programında 3 boyutlu modellenerek, gerçek malzeme kaplamaları ve özel efektlerle  işlendiği Render uygulaması, ticari ve özel konut projeleri üreten inşaat firmaları tarafından en sık kullanılan tanıtım araçlarının başında geliyor. Mimari ofisler ve inşaat firmasının mimar ekipleri, söz konusu ticari veya özel konut projesi tamamlandığında nasıl görüneceğini müşterilerine anlatmak için, render görüntülerden yararlanıyor. Bu alanda hizmet sunan firmalardan birisi olan 3DVisualEarth, inşaat projelerinin iç ve dış mekanları ile projenin kat planı ve vaziyet planlarının yanı sıra arazilerin ve şehirlerin de gerçeğe en yakın render görüntülerini, sahip olduğu yüksek kapasiteli donanımı sayesinde  hızlı bir biçimde kullanıcıların hizmetine sunuyor.

 

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.