Haberler

Düfa Boyaları, IPhone ile Cebinizde

Tarih: 24 Eylül 2010


Düfa, iPhone için geliştirdiği yeni bir uygulama ile tüketicilerine farklı bir teknolojik sistem sunuyor.

Çevrelerinde gördükleri ve beğendikleri her tür rengin fotoğrafını çekerek bu uygulamayı kullanan tüketiciler, rengin Düfa boya kodunu çıkararak, istedikleri boyayı temin edebilecekler.

Boya sektörünün öncü markalarından Düfa, sektörde önemli bir inovasyon projesine imza atarak, tüketicilerine yepyeni bir hizmet sunuyor. Marka, tüketicilerin herhangi bir rengin fotoğrafını çekip, bu rengin Düfa boya kodunu çıkararak bayiden isteyebilmesini sağlayacak bir iPhone uygulaması hazırladı.

Boya Sanayicileri Derneği''nin (BOSAD) öncülüğünde hayata geçirilen Paintistanbul 2010 Fuarı, 23 - 26 Eylül 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı''nda düzenleniyor. Avrupa''nın en büyük boya ve hammadde firmalarının katıldığı kongre ve fuarda Kayalar Kimya, Düfa, Genç ve Kayalar Hammadde markalarına ait ürünlerini ve yeniliklerini sergiliyor.

İPhone uygulaması ile ilgili açıklama yapan Kayalar Kimya Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kayalar; "Düfa olarak inovatif iPhone uygulamaları ile müşterilerimizle temasa geçerek, doğru projeler oluşturabileceğimizi düşündük. Bu doğrultuda yaptığımız araştırmalarda tüketicilerin en büyük sorununun istedikleri rengi tam olarak boya satıcılarına anlatamamak olduğunu gördük. Bu sorunu çözmek için gelişen teknolojileri de takip ederek yeni iPhone uygulamasını geliştirdik. Bu uygulama ile müşterilerimiz, doğadaki, çevrelerindeki veya arkadaşlarının üzerinde gördükleri kıyafetlerdeki renklerin fotoğrafını çekip, bu rengin Düfa kodunu çıkararak bayilerimizden isteyebilecek. Ayrıca karar vermekte zorluk çeken müşterilerimiz de beğendiği rengi Facebook''ta arkadaşları ile paylaşarak gelen yorumlara göre seçim yapabilecek. Bu uygulamanın boya sektörü için ciddi bir yenilik ve adım olduğuna inanıyoruz." dedi.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.