Haberler

En Yakın Boya Ustası Bir Tık Uzağınızda

Tarih: 5 Ekim 2010


Ziyaretçilerinin ihtiyaç duyacakları bilgilere hızlı ve kesintisiz erişebilmesini sağlayan Filli Boya web sitesi ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Filli Boya sizi boya uygulama işlerinizi yapacak, güvenilir ve işinin uzmanı boya ustası arama zahmetinden kurtarıyor, boya ustalarını hemen yakınınıza getiriyor.

www.filliboya.com.tr ve www.betek.com.tr adreslerinden ulaşılabilen web sitesi; Türkiye''nin dört bir yanında bulunan en yakın Filli Boya Altın Kart sahibi boya ustalarını bir tık yakına getiriyor. Yaşam alanlarını boyatmak, rengini değiştirmek isteyenlere sunulan bu kolaylıkla, güvenilir ve işinin uzmanı boya ustaları özenle hizmet veriyor.

Filli Boya''nın Altın Kart sahibi güvenilir ve işinin uzmanı boya ustalarına ulaşmak için Filli Boya web sitesindeki "En Yakın Filli Boya Ustaları" bölümüne tıklamanız, bulunduğunuz il ve ilçe bilgilerini, iç cephe dış cephe boya talebinizi, size ulaşılmasını istediğiniz saat aralığını girmeniz yeterli.

Ziyaretçilerin kurumsal bilgilerin yanı sıra, boya ve boyanın kullanımı hakkında merak edilen sorulara, teknik bilgilere; ürünler, çeşitleri ve özellikleriyle ilgili bilgilere sorunsuz bir şekilde ulaşabildiği Filli Boya web sitesi ayrıca sunduğu zengin içeriğiyle de göz dolduruyor.

Usta ve bayilere özel bölümlerin de yer aldığı web sitesinden en son kampanyaları öğrenebilmek, Filli Boya reklamları izleyebilmek de mümkün.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.