Haberler

Ege Seramik Bu Yıl da Unicera''daki Yerini Aldı

Tarih: 22 Mart 2011


Ege Seramik, 2-6 Mart tarihlerinde İstanbul Tüyap''ta gerçekleştirilen Unicera Fuarı''ndaki başarılı çalışmaların geri dönüşlerini almaya devam ediyor.

70 ülkeden yaklaşık 60.000 katılımcının ziyaret ettiği Unicera Fuarı geçmiş yıllara göre ciddi bir büyüme gösterirken, Ege Seramik standı ve ürünleri tüm katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Fuarın açılış günü Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir Ege Seramik standını ziyaret etti. Mustafa Demir''e Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüler ve İş Geliştirme Müdürü Gülçin Polat Hasbora tarafından, Ege Seramik yenilikleri ile ilgili bilgiler aktarıldı.


2011 koleksiyonu doğadaki doğal taş ve mermer dokularından ilham alıyor
Ege Seramik 2011 koleksiyonuna ait 20 yeni seri Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı''nda sergilendi. Tüm dünyada trend olan doğal taş dokulu ürünler, özellikle mermer, traverten dokuları ve zengin renkleri Ege Seramik 2011 koleksiyonunda öne çıktığı gözlendi. Bu dokuları farklı tarzlardaki dekorlar ile zenginleştiren koleksiyonda Vintage, Luxury, Romantic, Modern konseptlerin tamamına yönelik ürünler bulunuyor.

Ege Vitrifiye, Unicera Fuarı''nda proje çözümlerine ağırlık verdiği yeni ürün çalışmalarını sektörün beğenisine sundu. Ege Vitrifiye standında yeni ürünlerden Likya Duvara tam dayalı klozet seçeneğinde öne çıkan en önemli özellik 4 litre su ile tam temizlik sağlaması. Tyana, Teos, Lagina ve Trisa serisine dahil edilen  6 yeni tezgah üstü mobilya lavaboları ve Pınara serisine dahil edilen dikdörtgen tezgah altı lavabo seçenekleri banyo mobilyası uyumlu ürün grubundaki yeni seçenekler olarak göze çarptı.

Kendi mobilyasını kendi tasarlamak isteyen tüketiciler ve banyo mobilyası sektöründe kaliteden ödün vermeyen iddialı üreticiler için ürün portföyünü sürekli güncel ve yenilikçi tutmaya devam ediyor.

 

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.