Haberler

Akbank''ın Konut Kredileri ''Büyük Kırmızı Ev''de

Tarih: 26 Mayıs 2006 Kaynak: Akşam
Akbank, konut kredisinde tüm ürün ve hizmetlerini ''Büyük Kırmızı Ev'' çatısı altında topladı. Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, uygulamanın tanıtıldığı basın toplantısında, önümüzdeki dönemde tutsat (Mortgage) yasası ile birlikte uygulamadaki ürün ve hizmet çeşitliliğini artıracaklarını belirtti. Akbank Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Binbaşgil ise, Büyük Kırmızı Ev çatısı altında konut kredisi konusunda her türlü bilginin verildiği web portalı, cep kredi, web kredi, faks kredi gibi çok hızlı kanallar bulunduğunu anlattı. Binbaşgil, ayrıca Türkiye''de ilk defa uygulanan ''kendini ödeyen konut kredisi'''' ürünü ile kredi kullanan ve Akbank''ta en az bin YTL tutarında vadesiz hesabı bulunanlara vadeli mevduat faizi ödeneceğini ve faizin ödenecek taksit tutarından düşüleceğini bildirdi. Akbank Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölüm Başkanı Cem Muratoğlu ise Büyük Kırmızı Ev şubesinin ilk etapta İstanbul''da Beşiktaş-Levent arasında açılacağını, daha sonra Anadolu Yakası''nda da açmayı planladıklarını kaydetti.

Sendikasyon Kredisi
Bu arada Akbank İMKB''ye yaptığı açıklamada üç yıl vadeli ve 500 milyon euro tutarında sendikasyon kredisi almak üzere eş düzenleyici olarak hareket edecek olan 10 uluslararası bankadan oluşan konsorsiyuma yetki verdiğini bildirdi.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.