Haberler

İstanbul Kültür Forumu logosunu arıyor

Tarih: 15 Temmuz 2009 Kaynak: Evrensel
Kültür alanındaki çeşitli kurum ve kuruluşların bir araya gelmesi sonucu oluşturulan İstanbul Kültür Forumu logosunu seçiyor. İstanbul Kültür Forumu''nun logosu, TMMOB Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi tarafından forum bileşenleri adına düzenlenen bir yarışma ile belirlenecek.

Başvurular başladı
Yarışmanın sonunda birinci olarak seçilen logo, İstanbul Kültür Forumu''nun tüm yazışma ve tanıtımlarında kullanılacak. Logo tasarım yarışmasına katılacak yarışmacılar, kendilerinden istenilen dokümanları 28 Ağustos Cuma gününe kadar TMMOB Mimarlar Odası Büyükkent Şubesi''nin adresine iletmek zorundalar. Yarışma kapsamında yer alan logo tasarımları, Sunay Akın, Cevat Erdener, Doğan Kuban, Oktay Ekinci gibi isimlerden oluşan danışman seçici kurul ve aralarında Mimar Eyüp Muhçu, Grafiker-Ressam Feyyaz Yaman, Karikatürist Canol Kocagöz''ün de bulunduğu dokuz kişilik seçici kurul tarafından değerlendirilecek.

Yarışmada dereceye girenler için yapılacak ödül töreni ise 28 Eylül Pazartesi günü gerçekleşecek.

Dayatmalara karşı kuruldu
İstanbul Kültür Forumu, sanatı ve kültürel yaşamı vesayet altına almak için yapılan dayatmalara karşı çıkmak, Türkiye''de kültürel gelişimin önündeki engelleri aşmak, kültür ve sanatın toplumun her kesimine ulaşmasını sağlamak amaçları ile kuruldu ve çalışmalar yürütüyor. Bilgi için: www.istkf.org
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.